Sara Boruc odpoczywa na wakacjach z rodziną, ale my zwracamy uwagę na jej seksowne ciało - odważnie

Sara Boruc wspólnie z mężem Arturem obecnie wypoczywają na wakacjach w Dubaju. Oczywiście, jak na prawdziwą influenserkę przystało w jej social mediach pojawiło się kilka odważnych fotek z wyjazdu. Uwaga! Niektóre są naprawdę kuszące.
Sara Boruc już wkrótce wyda swój pierwszy teledysk Sara Boruc już wkrótce wyda swój pierwszy teledysk www.instagram.com/saraborucmannei_real

Sara Boruc już wkrótce wyda swój pierwszy teledysk

Przez dłuższy okres czasu Sara bardzo mocno pracowała nad pierwszym, debiutanckim singlem, a także teledyskiem do niego. Na jej Instagramie mogliśmy zobaczyć już kilka zdjęć z planu i nie możemy się doczekać efektu. 

Sara postanowiła odpocząć Sara postanowiła odpocząć www.instagram.com/saraborucmannei_real

Sara postanowiła odpocząć

Długie tygodnie nagrań poskutkowały tym, że Sara postanowiła wspólnie z mężem, swoją siostra i mamą odpocząć. Cała rodzina wybrała się na rajskie wakacje do Dubaju. 

Artur Boruc chwali się seksowną żoną Artur Boruc chwali się seksowną żoną www.instagram.com/arturboruc

Artur Boruc chwali się seksowną żoną

Były bramkarz reprezentacji Polski nie często wrzuca na swój profil zdjęcia z Sarą, ale jak już to robi to za każdym razem pokazuje ją w jak najlepszym wydaniu. Tym razem nie było inaczej. Na jego profilu pojawiło się zdjęcie, na którym piłkarz przytula swoją żonę, a ta pozuje w odważnym czarnym kostiumie kąpielowym. 

Fani zachwycają się nad jego piękną żoną Fani zachwycają się nad jego piękną żoną www.instagram.com/arturboruc

Fani zachwycają się nad jego piękną żoną

I to nie od dziś! Jeżeli śledzicie Artura w social mediach, to pewnie nie raz czytaliście komentarze, że ma naprawdę piękną żonę. No cóż, te zdjęcia mówią same za siebie, a Sara naprawdę jest piękną kobietą. 

Boruc uwielbia bawić się modą Boruc uwielbia bawić się modą www.instagram.com/saraborucmannei_real

Boruc uwielbia bawić się modą

Przypomnijmy, że Sara Boruc zaczynała swoją przygodę w mediach, jako blogerka modowa. Nie dziwi nas fakt, że osiągnęła sukces, bo jej stylizacje są zawsze przemyślane i można je porównywać do najlepiej ubranych zagranicznych blogerek na świecie. 

Rodzina jest dla niej bardzo ważna Rodzina jest dla niej bardzo ważna www.instagram.com/saraborucmannei_real

Rodzina jest dla niej bardzo ważna

Widać, że rodzina dla Sary jest priorytetem, bo kiedy tylko może spędza czas ze swoimi siostrami czy rodzicami. Obecnie odpoczywa w Dubaju z młodszą siostrą Inez i mamą

Seksowne kształty Sary Boruc Seksowne kształty Sary Boruc www.instagram.com/saraborucmannei_real

Seksowne kształty Sary Boruc

To jednak zdjęcia w bikini zawsze wzbudzają największy zachwyt wśród jej fanów. Gwiazda uwielbia pokazywać swój umięśniony brzuch i chwalić się szczupłą sylwetką. Kiedyś Sara zdradziła nam, że to zasługa zdrowej diety i regularnych treningów... w domu! 

Sara wspiera polskie marki Sara wspiera polskie marki www.instagram.com/saraborucmannei_real

Sara wspiera polskie marki

Choć na co dzień uwielbia drogie marki takie jak Balenciaga, Gucci czy Louis Vuitton to Sara Boruc wybiera też często nasze rodzime marki. Na jednym ze zdjęć gwiazda pozuje w stroju Moiess od Jesski Mercedes. Jak wygląda? Oczywiście bosko! 

Więcej o:
Copyright © Agora SA