Ma 41 lat, jest mamą, a na brzuchu mocno zarysowany kaloryfer. Takiego ciała nie ma żadna aktorka

Ada Fijał to polska aktorka, która uważana jest za ikonę stylu w Polsce. Wiele osób wzoruje się na jej stylizacjach, ale chyba mało kto wie, jak boskie ma ona ciało! Zobaczcie tylko na ten sześciopak na brzuchu!
Ada Fijał jest aktorką Ada Fijał jest aktorką www.instagram.com/adafijal

Ada Fijał jest aktorką

Choć na co dzień widzimy ją głównie w produkcjach serialowych, to niedawno mogliśmy zobaczyć ją także na dużym ekranie. Ada Fijał zagrała mały epizod w hitowej produkcji jaką była "Narzeczony na niby" z Julią Kamińską i Piotrem Stramowskim

Fijał uważana jest za ikonę stylu Fijał uważana jest za ikonę stylu www.instagram.com/adafijal

Fijał uważana jest za ikonę stylu

W latach 2012-2013 wspólnie z Joanną Horodyńską prowadziła program "Gwiazdy na dywaniku". Od tego momentu wielu uważa ją za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Ada uwielbia się bawić stylem i sportowy look miesza np. z eleganckimi szpilkami. Czad!

Ada jest mamą Ada jest mamą www.instagram.com/adafijal

Ada jest mamą

Patrząc na jej figurę, aż trudno uwierzyć, że Ada Fijał jest mamą! Gwiazda wspólnie z mężem Piotrem Walczyszynem wychowuje 4-letniego synka Antosia. Niedawno na jej profilu pojawiło się zdjęcie, które odsłania naprawdę dużo. 

Ada lubi się chwalić ciałem Ada lubi się chwalić ciałem www.instagram.com/adafijal

Ada lubi się chwalić ciałem

Gwiazda uwielbia pokazywać na swoim Instagramie zdjęcia, w krótkich topach czy skąpych bikini. Raczej nikogo to nie dziwi, bo mając taką figurę nie ma się czego wstydzić. Do tej pory jednak chyba nikt, nie zwrócił uwagi na jej płaski, ale jednocześnie bardzo umięśniony brzuch. 

Gwiazda przywołuje wiosnę umięśnionym brzuchem Gwiazda przywołuje wiosnę umięśnionym brzuchem www.instagram.com/adafijal

Gwiazda przywołuje wiosnę umięśnionym brzuchem

Zima Zima Don't Cry! Dziś 1 dzień Wiosny! Ładujecie już swoje kaloryfery i bojlery? - podpisała zdjęcie. 

Spójrzcie tylko na jej kaloryfer na brzuchu. Wow! Chyba do tej pory nikt nie zwrócił na to uwagi, ale Ada Fijał może pochwalić się lepszym ciałem niż niejedna trenerka fitness, a już na pewno niejedna gwiazda. 

Fani są zachwyceni Fani są zachwyceni www.instagram.com/adafijal

Fani są zachwyceni

tego mogliśmy się domyślać, że kiedy Ada Fijał odsłoni trochę więcej ciała, to w sieci wywoła burzę... pozytywnych komentarzy. Zobaczcie co piszą jej obserwatorzy. 

Teraz za każdym razem jak powiem - nie chce mi się ćwiczyć - włączę sobie to zdjęcie i powiem ... o nie! Skoro Ada tak wygląda to ja tez muszę!
Ciało marzenie Pani Ado!

Dobrze wygląda? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.