Britney Spears dużo odsłania w nowej kampanii Kenzo, ale fani nie są zachwyceni "Mistrzostwo Photoshopa". Nie przypomina siebie?

Britney Spears choć nie jest już na szczycie list przebojów, jak kiedyś to nadal cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony projektantów i domów mody. Niedawno piosenkarka wystąpiła w kampanii Kenzo, ale chyba coś poszło nie tak.
Britney Spears wróciła do formy Britney Spears wróciła do formy www.instagram.com/britneyspears

Britney Spears wróciła do formy

Gwiazda przez wiele lat borykała się z problemami z alkoholowymi, narkotykowymi, a także wylądowała nawet w ośrodku zamkniętym. Chyba każdy z nas pamięta, kiedy Brit ogoliła sobie głowę na łyso. Również jej sylwetka wyglądała zupełnie inaczej. O płaskim brzuchu nie było mowy.

Gwiazda wygląda świetnie Gwiazda wygląda świetnie www.instagram.com/britneyspears

Gwiazda wygląda świetnie

Britney Spears wygląda teraz świetnie. Nie tylko w końcu jest szczęśliwa, bo znalazła miłość życia, ale również wróciła do znakomitej formy, którą widać gołym okiem na załączonych zdjęciach. 

Regularne treningi przyniosły zamierzone efekty Regularne treningi przyniosły zamierzone efekty www.instagram.com/britneyspears

Regularne treningi przyniosły zamierzone efekty

Obecny chłopak Britney Spears jest modelem i trenerem i to on motywuje Britney do działania. Szczupła figura piosenkarka pozwoliła jej wziąć udział w nowej kampanii domu mody Kenzo. Niestety coś chyba poszło nie tak... 

Nowa kampania Kenzo Nowa kampania Kenzo www.instagram.com/britneyspears

Nowa kampania Kenzo

Patrząc na zdjęcia z kampanii na pierwszy rzut oka nie mamy się do czego przyczepić. Britney wygląda na nich trochę, jak na początku swojej kariery. Kiedy jednak przyjrzymy się bliżej to nie jest już tak kolorowo. 

Czy grafik przypadkiem nie przesadził? Czy grafik przypadkiem nie przesadził? www.instagram.com/kenzo

Czy grafik przypadkiem nie przesadził?

Choć na profilu Britney widzimy tylko dwa zdjęcia i to takie, na których przypomina siebie, to kiedy wejdziemy na Instagramowy profil marki Kenzo to nie dowierzamy własnym oczom. Na niektórych zdjęciach, chociażby na tym, które widzicie powyżej piosenkarka w ogóle nie przypomina siebie. Chciałoby się rzec, że na fotkach widzimy dwie różne osoby. 

Wyretuszowany brzuch Wyretuszowany brzuch www.instagram.com/kenzo

Wyretuszowany brzuch

Twarz to jedno, ale niestety grafik poszalał też przy retuszu brzucha. Na zdjęciach na Instagramie Britney Spears widzimy umięśniony płaski brzuch, na zdjęciach z kampanii Kenzo po mięśniach Brit nie ma śladu. No cóż wydaje nam się, że krytyczne komentarze ze strony fanów są zrozumiałe, bo ewidentnie ktoś się nie popisał. 

A wy poznalibyście Britney Spears

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.