Blogerka Ania Nowak kusi seksownym ciałem na Instagramie. Jej brzucha mogą zazdrościć jej trenerki fitness

Blogerka Ania Nowak znana w sieci pod pseudonimem Cooka.pl może pochwalić się naprawdę boskim ciałem. Ania coraz chętniej chwali się nim na swoim Instagramie. Tego brzucha z pewnością zazdroszczą jej koleżanki!
Ania prowadzi bloga Ania prowadzi bloga www.instagram.com/cookapl

Ania prowadzi bloga

Ania Nowak zaczęła prowadzić swojego bloga już dobrych kilka lat temu. Znajdziemy na nim mnóstwo kulinarnych inspiracji, ale nie tylko. Wśród postów publikowanych w sieci są także te ze stylizacjami, poradami urodowymi czy recenzje dotyczące restauracji. 

Nowak brała udział w Masterchefie Nowak brała udział w Masterchefie www.instagram.com/cookapl

Nowak brała udział w Masterchefie

Mało osób wie, że Ania Nowak nie tylko związana jest z naszym show-biznesem właśnie poprzez bloga, ale brała ona również udział w jednej z edycji polskiej edycji Masterchef. Choć nie udało jej się dojść do ścisłego finału to i tak była to dla niej nie lada przygoda. 

Ania na co dzień jest mamą Ania na co dzień jest mamą www.instagram.com/cookapl

Ania na co dzień jest mamą

Show-biznes, show-biznesem, ale Ania na co dzień jest mamą trzyletniego Antosia, w którym zakochana jest po uszy (co zresztą widać na jej Instagramie). Tym bardziej jej fani są pod ogromnym wrażeniem tego jak udało jej się wrócić do tak świetnej formy po porodzie. 

Blogerka ma jeden z najlepszych brzuchów w polskim show-biznesie Blogerka ma jeden z najlepszych brzuchów w polskim show-biznesie www.instagram.com/cookapl

Blogerka ma jeden z najlepszych brzuchów w polskim show-biznesie

Zdecydowanie Ania zalicza się do gwiazd z najlepszym sześciopakiem. Coraz częściej chwali się ona swoim (naprawdę) umięśnionym brzuchem w sieci. Widać, że taki efekt to hektolitry potu przelane na siłowi i zdrowa, mądra dieta. 

Ania chętnie pokazuje swoje ćwiczenia Ania chętnie pokazuje swoje ćwiczenia www.instagram.com/cookapl

Ania chętnie pokazuje swoje ćwiczenia

Niejednokrotnie mogliśmy na jej Instagramie zobaczyć jak ćwiczy. Widać, że nie są to tylko ćwiczenia z ciężarem własnego ciała, ale również ćwiczenia z kettlebells, a także sztangami. 

Zagrożenie dla polskich trenerek? Zagrożenie dla polskich trenerek? www.instagram.com/cookapl

Zagrożenie dla polskich trenerek?

Choć Ania Nowak może pochwalić się naprawdę boskim ciałem, to raczej nie chciałaby wiązać swojej kariery z fitnessem i sportem. Jest to jej element życia, ale nadal nie całe życie. Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć Anię w zupełnie nowym wyzwaniu, kulinarnym, w którym będzie prowadzącą pewnego programu. Jakiego? Już wkrótce się dowiecie!

Więcej o: