Kasia Zielińska pozuje w bikini na plaży 10 lat temu "Nie wiem skąd Pani wyszukuje te zdjęcia, ale ma Pani mega dystans do siebie"

Katarzyna Zielińska już nie raz na swoim Instagramie pokazała zdjęcia sprzed dobrych kilku lat, na których wygląda zdecydowanie inaczej. Aktorka tym razem postanowiła pokazać siebie w bikini 10 lat temu. Jak wyglądała?
Katarzyna Zielińska jest aktorką Katarzyna Zielińska jest aktorką www.instagram.com/katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska jest aktorką

Katarzyna Zielińska to polska aktorka głównie serialowa, ale fani pokochali ją także w produkcjach kinowych takich, jak "Listy do M". Na naszych ekranach jest już od wielu lat i przez ten czas bardzo się zmieniła. Co jakiś czas Kasia przypomina, jak wyglądała kiedyś. 

'I wtedy wchodzę JA, cała na różowo' - napisała Kasia 'I wtedy wchodzę JA, cała na różowo' - napisała Kasia www.instagram.com/katarzynazielinska

"I wtedy wchodzę JA, cała na różowo" - napisała Kasia

Kilka dni temu Kasia przypomniała swoim fanom stare zdjęcie, z wyjścia na czerwony dywan, an który wybrała różową kreację, która niestety nie należała do najbardziej udanych. Fotkę podpisała: 

I wtedy wchodzę JA, cała na różowo. Jakieś pytania?
To nie pierwsze takie zdjęcie To nie pierwsze takie zdjęcie www.instagram.com/katarzynazielinska

To nie pierwsze takie zdjęcie

Jak widać na zdjęciu załączonym powyżej, na Instagramie Kasi znajdziemy mnóstwo zdjęć sprzed kilkunastu lat. Gwiazda decydując się na publikacje starych fotek w sieci wzbudziła tym samym ogromną sympatię fanów, którzy gratulują jej ogromnego dystansu do siebie, bo niestety nie wszystkie gwiazdy taki mają.

Oddam za darmo każdą z tych stylizacji. Do paczki dorzucę jeszcze białe kozaki, pantofle z puszkiem oraz kurtkę typu "szelest" w dziką, bardzo dziką panterkę. Ktoś chętny? - napisała Kasia. 
Teraz uważana jest za jedną z piękniejszych polskich aktorek Teraz uważana jest za jedną z piękniejszych polskich aktorek www.instagram.com/katarzynazielinska

Teraz uważana jest za jedną z piękniejszych polskich aktorek

Niejednokrotnie portale modowe, ale również plotkarskie klasyfikowały Katarzynę Zielińską w ścisłej czołówce jeżeli chodzi o styl. Na przełomie lat gwiazda bardzo zmieniła nie tylko swoją garderobę, ale również ogólny wygląd zewnętrzny. Nie tylko schudła, ale także nareszcie znalazła idealną dla siebie fryzurę. 

'I wtedy wchodzę JA. Cała na ......niebiesko' - podpisała najnowsze zdjęcie Kasia 'I wtedy wchodzę JA. Cała na ......niebiesko' - podpisała najnowsze zdjęcie Kasia www.instagram.com/katarzynazielinska

"I wtedy wchodzę JA. Cała na ......niebiesko" - podpisała najnowsze zdjęcie Kasia

Na jednym z najnowszych zdjęć Kasi możemy zobaczyć fotkę sprzed 10 lat, na plaży, w niebieskim kostiumie kąpielowym i kilku kilogramową nadwagą. Fani w komentarzach licytowali się ile kilogramów na plusie aktorka wtedy miała. Kasia postanowiła nie trzymać ich dłużej w niepewności i przyznała się, że ważyła 10 kg więcej! Choć Zielińska śmieje się z tego zdjęcia, to fani mimo wszystko są nim zachwyceni. 

Moim skromnym zdaniem na tym zdjęciu widać 100% kobiety,takiej normalnej,nie "ponaciąganej" etc.A że ciałka ciut więcej? Grunt to nie przesadzić w drugą stronę - komentują fani. 
Zielińska jest mamą Zielińska jest mamą www.instagram.com/katarzynazielinska

Zielińska jest mamą

Od wielu lat Kasia może pochwalić się naprawdę szczupłą sylwetką, ale warto przypomnieć, że kilka miesięcy temu została ona również mamą. Po porodzie aktorka wygląda świetnie! W czym tkwi jej sekret? Przede wszystkim Kasia nawet będąc w ciąży starała się dbać o swoje ciało. Na jej Instagramie mogliśmy znaleźć np. zdjęcie z basenu. Teraz, kiedy na świecie jest już jej dziecko, aktorka zdrowo się odżywia, biega i regularnie ćwiczy. To wszystko pomogło jej osiągnąć naprawdę boską sylwetkę! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.