Ania Lewandowska w końcu przyznała się do tego kto pomaga jej w opiece nad Klarą. Nie, nie jest to niania

Ania Lewandowska od zawsze podkreślała, że tylko ona zajmuje się swoją córeczką i nie ma "tabunu" niań. Okazuje się jednak, że jest ktoś kto jej pomaga. Lewandowska w jednym z wywiadów przyznała się kto to jest, ale takiej odpowiedzi się nie spodziewaliście.
Ania Lewandowska ma kilka biznesów Ania Lewandowska ma kilka biznesów www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska ma kilka biznesów

Az trudno nam było uwierzyć w to, że Ani Lewandowskiej udaje się pogodzić obowiązki domowe z byciem mamą (no chyba, że ma jakąś super moc). Do tej pory jednak gwiazda twierdziła, że nie ma tabunu niań, które opiekują się jej dzieckiem, kiedy ona pracuje. 

Trenerka zabrała Klarę na obóz Trenerka zabrała Klarę na obóz www.instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka zabrała Klarę na obóz

Już jakiś czas temu odbył się kolejny obóz Ani Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś, na który trenerka zabrała właśnie swoją małą córeczkę. Widać, że Klarze się to bardzo podobało, bo dziewczyna chętnie "spacerowała" sobie po macie. 

Kiedy tylko może spędza czas z córką Kiedy tylko może spędza czas z córką www.instagram.com/annalewandowskahpba

Kiedy tylko może spędza czas z córką

Bywają takie dni, kiedy Ania odpuszcza trening na rzecz spędzania czasu z dzieckiem. Każda matka chce go spędzać, jak najwięcej, ale nie każdej się to udaje. Są jednak takie sytuacje chociażby jak ząbkowanie, kiedy mama jest najlepszym ratunkiem. 

Wspólnie z Robertem wychowują Klarę Wspólnie z Robertem wychowują Klarę www.instagram.com/annalewandowskahpba

Wspólnie z Robertem wychowują Klarę

Na Instagramie Ani i Roberta już nie raz widzieliśmy zdjęcia, które przedstawiały jak cała trójka spędza czas. Ania i Robert uwielbiają czytać książki Klarze

Lewandowska przyznała się, że ktoś jej pomaga Lewandowska przyznała się, że ktoś jej pomaga www.instagram.com/annalewandowskahpba

Lewandowska przyznała się, że ktoś jej pomaga

Niedawno w jednym z wywiadów Ania Lewandowska przyznała się do tego, że nauczyła się prosić o pomoc. Jeżeli myślicie, że trenerka ma do pomocy niańkę to jesteście w błędzie. 

Kto pomaga Lewandowskiej? Kto pomaga Lewandowskiej? www.instagram.com/annalewandowskahpba

Kto pomaga Lewandowskiej?

Nie jest to niańka, więc kto? Ania czasem prosi o pomoc wykwalifikowaną położną, która nie tylko ma znacznie większą wiedzę niż niektóre panie do opieki nad dziećmi, ale również doskonale wie, jak zajmować się małym dzieckiem już od pierwszych dni życia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.