Ania Lewandowska wypuściła nowy produkt w Foods by Ann, ale nie zgadniecie kto jej pomagał przy wymyślaniu kolejnych smaków

Ania Lewandowska jakiś czas temu do swojej oferty włączyła kolejny produkt - smoothie. Dopiero kilka dni temu zdradziła, kto w głównej mierze decydował o składach trzech smoothie, testując je w domu. Podejrzewacie kto to jest?
Lewandowska poszerza swoją ofertę Lewandowska poszerza swoją ofertę www.instagram.com/annalewandowskahpba

Lewandowska poszerza swoją ofertę

Co jakiś czas Ania Lewandowska do oferty swojego sklepu "Foods by Ann" dorzuca coraz to nowsze produkty. Niedawno pojawiły się w ofercie trenerki zdrowe smoothie

Ania na co dzień gotuje dla Roberta Ania na co dzień gotuje dla Roberta www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania na co dzień gotuje dla Roberta

Trzeba przyznać, że Robert Lewandowski nie mógł lepiej trafić. Na co dzień najlepszy piłkarz naszej polskiej reprezentacji może liczyć na pełnowartościowe i smaczne posiłki od swojej żony.

Kulki mocy Ani Lewandowskiej Kulki mocy Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Kulki mocy Ani Lewandowskiej

Już dobrych kilka lat temu Ania Lewandowska opatentowała przepis na kulki mocy, które pokochały wszystkie jej fanki. Również jej mąż się nimi zajda, najczęściej przed meczami i treningami. Niektórzy twierdzą, że to dzięki nim Robert strzela tyle bramek. 

Autorskie przepisy w Foods by Ann Autorskie przepisy w Foods by Ann www.instagram.com/annalewandowskahpba

Autorskie przepisy w Foods by Ann

Do tej pory Ania Lewandowska sama tworzyła przepisy, które później bardzo często znajdowały się w postaci gotowych produktów w ofercie jej sklepu. Okazuje się, że przy smoothie było zupełnie inaczej. 

Kto pomaga Ani? Kto pomaga Ani? www.instagram.com/annalewandowskahpba

Kto pomaga Ani?

Trenerka pod jednym ze zdjęć zdradziła kto tym razem decydował o wszystkich smakach smoothie. Chyba nikt się tego nie spodziewał... 

Robert Lewandowski pomagał żonie wymyślić nowe smaki Robert Lewandowski pomagał żonie wymyślić nowe smaki www.instagram.com/annalewandowskahpba

Robert Lewandowski pomagał żonie wymyślić nowe smaki

Zdrowie w szklanej butelce każdego dni!
Nad recepturami SMOOTHIE @foods_by_ann pracowaliśmy kilka miesięcy. Mogę śmiało Wam zdradzić, że to @_rl9 w głównej mierze decydował o składach TRZECH SMOOTHIE, testując je w domu , zgadnijcie, który jest naszym ULUBIONYM?
  • ananas + acerola
  • truskawka + maca
  • pomarańcza + spirulina

Jak widać trenerka nie tylko na sobie testuje nowe przepisy, ale również angażuje do tego swojego męża. Może już wkrótce Robert będzie miał w Foods by Ann swoje autorskie produkty? 

Więcej o: