Ania Lewandowska pokazała co Robert je na śniadanie. Pełna rozpusta i mnóstwo kalorii od samego rana

Każdy z nas doskonale wie, że Ania Lewandowska gotuje dla Roberta Lewandowskiego. Tym razem trenerka pochwaliła się śniadaniem, które przygotowała dla swojego męża. Na talerzu pełna rozpusta i dużo kalorii.
Ania gotuje dla Roberta Lewandowskiego Ania gotuje dla Roberta Lewandowskiego www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania gotuje dla Roberta Lewandowskiego

Niejednokrotnie Ania Lewandowska pokazywała na swoim profilu na Instagramie posiłki, które przygotowuje dla swojego męża. Zazwyczaj na talerzu Roberta mogliśmy znaleźć pełnowartościowe produkty. A co je na śniadanie jeden z najlepszych piłkarzy świata? 

Niektórzy twierdzą, że to Ania stoi za sukcesem Roberta Niektórzy twierdzą, że to Ania stoi za sukcesem Roberta www.instagram.com/annalewandowskahpba

Niektórzy twierdzą, że to Ania stoi za sukcesem Roberta

Wielu twierdzi, że to właśnie Ania Lewandowska odpowiedzialna jest za sukces swojego męża. Swego czasu Ania mocno promowała kulki mocy, którymi Robert zajadał się przed swoimi meczami. Podobno to dzięki niemu nasz najlepszy napastnik strzela tyle bramek. 

Zdrowa dieta w domu Lewandowskich to podstawa Zdrowa dieta w domu Lewandowskich to podstawa www.instagram.com/annalewandowskahpba

Zdrowa dieta w domu Lewandowskich to podstawa

Od wielu lat Lewandowska promuje zdrowy styl życia. Trenerka jest wykształcona w kierunku dietetyki, a swoją wiedzę przekazuje swoim podopiecznym, a także fanom na Instagramie oraz blogu. Na jej profilu znajdziemy mnóstwo porad dietetycznych i trików żywieniowych. 

Śniadanie to podstawa Śniadanie to podstawa www.instagram.com/annalewandowskahpba

Śniadanie to podstawa

Każdy z nas doskonale wie, że śniadanie w diecie to podstawa. Lewandowska w swoich mediach społecznościowych od zawsze promowała śniadanie białkowo-tłuszczowe, ale na zdjęciu z posiłkiem Lewandowskiego takiego nie ma. Co w takim razie je Robert? 

Owsianka z owocami i smoothie Owsianka z owocami i smoothie www.instagram.com/annalewandowskahpba

Owsianka z owocami i smoothie

Nasz najlepszy piłkarz z reprezentacji Polski zamiast jajek i boczku na śniadanie je owsiankę z owocami, masłem z nerkowców, olejem koksowym, a do tego pije smoothie Foods by Ann. Jak możemy się domyślać taki posiłek Lewandowski je albo przed ważnym meczem, albo przed treningiem. Jak wiadomo węglowodany, choć są kaloryczne, to dostarczają nam również dużo energii. 

Lewandowska dba także o dietę Klary Lewandowska dba także o dietę Klary www.instagram.com/annalewandowskahpba

Lewandowska dba także o dietę Klary

Nie tylko Robert może liczyć na przygotowane posiłki w domu, ale również mała Klara. Ania już wiele razy na swoim Instagramie pokazywała co je jej mała córeczka. Oczywiście, jak się pewnie domyślacie,na talerzu dziewczynki również znajdują się pełnowartościowe produkty , a przede wszystkim mnóstwo warzyw. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.