Na Instagramie śledzi ją już prawie 300 tysięcy fanów, a ona chwali się boskim ciałem. Jej pośladki są najlepsze w polskim show-biznesie

Paulina Czepielewicz to polska blogerka znana na Instagramie jako Paulinye. Gwiazda uwielbia podróżować i odsłaniać swoje boskie ciało w skąpych bikini. Obecnie przebywa na Zanzibarze, a na jej profilu możemy zobaczyć gorące zdjęcia.
Paulina uwielbia podróżować Paulina uwielbia podróżować www.instagram.com/paulinye

Paulina uwielbia podróżować

Na jej Instagramie znajdziemy mnóstwo zdjęć z podróży. Paulina uwielbia zwiedzać świat i wrzucać na swój profil relację z dalekich wyjazdów. Jej znak rozpoznawczy? Jędrne pośladki, którymi uwielbia się chwalić w sieci!

Fani zachwycają się nad jej zdjęciami Fani zachwycają się nad jej zdjęciami www.instagram.com/paulinye

Fani zachwycają się nad jej zdjęciami

Paulina doskonale wie, co lubią jej fani. Wszyscy zachwycają się nad jej szczupłym i umięśnionym ciałem. Pod fotkami możemy przeczytać takie komentarze:

Czasem zaglądam na Twój profil i jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak potoczyła się Twoja kariera i jak wielki zrobiłaś progres. Jesteś przepiękna kobieta i chętnie patrzę na te zdjęcia pełne radości - piszą fani. 
Trend dużych pośladków Trend dużych pośladków fot. Paulinye

Trend dużych pośladków

Od dawna da się zauważyć, że na Instagramie królują duże pośladki. Ten trend przyszedł do nas zza oceanu od Kim Kardashian. Paulina również może pochwalić się piękną, jędrną pupą. W odróżnieniu od Kardashianek nasza polska gwiazda ma swoje pośladki w stu procentach naturalne. 

To zasługa treningów i diety To zasługa treningów i diety www.instagram.com/paulinye

To zasługa treningów i diety

Oczywiście w tym wypadku ogromną rolę odgrywają też geny, ale gdyby nie regularne treningi i zdrowa dieta Paulina z pewnością nie miała by takiego ciała. Nawet podczas wakacji, gwiazda dba o to by na jej talerzu znajdowało się zdrowe jedzenie. 

Aga Matracka
www.instagram.com/paulinye

Rajskie wakacje na Zanzibarze Rajskie wakacje na Zanzibarze fot. Paulinye

Rajskie wakacje na Zanzibarze

Od kilku dni Paulina przebywa w rajskim miejscu, jakim jest Zanzibar. Blogerka na swoim profilu zamieściła kilka pięknych zdjęć w bikini. Patrząc na te fotki aż chce na się podróżować! 

Zostanie nową gwiazdą? Zostanie nową gwiazdą? www.instagram.com/paulinye

Zostanie nową gwiazdą?

Na Instagramie śledzi ją już ponad 300 tysięcy fanów, a to wszystko dlatego, że jej obserwatorzy uwielbiają ją za jej naturalność. Na profilu Paulinye nie znajdziecie wyphotoshopowanych zdjęć czy nawet Pauliny w mocnym makijażu. Gwiazda stawia na naturalność, za którą pokochały ją setki tysięcy fanów na całym świecie. My również zaliczamy się do tego grona! Myślicie, że będzie nową gwiazdą? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.