Doda kusi seksownym ciałem na swojej nowej okładce. Widzieliście, że ma taki sześciopak na brzuchu?

Wszyscy kojarzymy Dodę, jako jedną z bardziej odważnych gwiazd, która ani nie boi się rozbieranych zdjęć, ani kontrowersji wokół jej osoby. Już wkrótce do sprzedaży trafi jej najnowsza okładka, na której pokazuje swój bardzo umięśniony brzuch.
Doda to piosenkarka Doda to piosenkarka www.instagram.com/dodaqueen

Doda to piosenkarka

Dorota Rabczewska znana głównie jako Doda w polskim show-biznesie jest już od wielu lat. Mogłoby się rzec, że jest ona jedną z pierwszych celebrytek, które szturmem podbiły polski rynek muzyczny. Choć teraz jej kariera nie jest już tak owocna, jak kiedyś to jej osoba nadal wzbudza sporo kontrowersji. 

Głośne rozstania Rabczewskiej Głośne rozstania Rabczewskiej www.instagram.com/dodaqueen

Głośne rozstania Rabczewskiej

Doda to była żona Radosława Majdana (który teraz jest mężem Małgorzaty Rozenek), ale była związana również Błażejem Szychowskim (tancerzem You can dance), a także Emilem Haidarem (ich rozstanie zakończyło się sprawą w sądzie). Każde jej rozstanie z byłym partnerem było związane z ogromną burzą w mediach. 

Seksowna w każdym calu Seksowna w każdym calu www.instagram.com/dodaqueen

Seksowna w każdym calu

Od Dody aż kipi seksapil. Gwiazda doskonale wie, jakie stylizacje ubierać żeby wyglądać bardzo seksownie. Choć czasy mini spódniczek już u niej minęły, to nadal podkreśla swoją sylwetkę odważnymi stylizacjami. 

Szczupłe ciało to jej wielki atut Szczupłe ciało to jej wielki atut www.instagram.com/dodaqueen

Szczupłe ciało to jej wielki atut

Doda od zawsze była szczupła, ale mało kto chyba zwrócił uwagę na to, jak bardzo wyrzeźbione ciało ma piosenkarka. 

Rabczewska chwali się umięśnionym brzuchem Rabczewska chwali się umięśnionym brzuchem www.instagram.com/dodaqueen

Rabczewska chwali się umięśnionym brzuchem

8 marca do kiosków trafi nowy numer magazynu "Viva". Na okładce widzimy Dodę, która pozuje w sportowej stylizacji odsłaniając swój bardzo umięśniony brzuch. Widać, że tak zarysowane mięśnie są efektem ciężkich treningów i zdrowej diety. 

Doda chętnie chwali się szczupłą sylwetką Doda chętnie chwali się szczupłą sylwetką www.instagram.com/dodaqueen

Doda chętnie odsłania ciało na zdjęciach

To nie jedyne zdjęcie na profilu gwiazdy, na którym Doda odsłania swoje umięśnione ciało. przeglądając jej profil udało nam się znaleźć jeszcze kilka innych smaczków. Widać, że piosenkarka zawsze jest w formie, dlatego chętnie publikuje takie zdjęcia w sieci. Dobrze wygląda? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.