Ania Wendzikowska zrzuca swoje skąpe bikini i pozuje zupełnie nago. Fani komentują "O matko...jaki widok..."

Ania Wendzikowska uwielbia odsłaniać swoje szczupłe ciało w skąpych bikini. Tym razem dziennikarka postanowiła poszaleć jeszcze bardziej i zrzuciła wszystko! Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie w wannie, na którym pozuje zupełnie nago. Jak wygląda?
Ania uwielbia pozować w bikni Ania uwielbia pozować w bikni www.instagram.com/aniawendzikowska

Ania uwielbia pozować w bikni

Na Instagramie Wendzikowskiej znajdziemy mnóstwo zdjęć, na których dziennikarka pozuje w skąpych bikini prężąc się przed obiektywem. Fani uwielbiają takie zdjęcia i często zachwalają sylwetkę gwiazdy w komentarzach. 

Długie nogi i płaski brzuch Długie nogi i płaski brzuch www.instagram.com/aniawendzikowska

Długie nogi i płaski brzuch

Jednym z głównych atutów dziennikarki są długie nogi i płaski brzuch. Ania swoimi stylizacjami zawsze podkreśla szczupłe ciało. Przypomnijmy, że dziennikarka jest mamą, tym bardziej jej forma jest godna pozazdroszczenia. 

Ania trenuje... boks! Ania trenuje... boks! www.instagram.com/aniawendzikowska

Ania trenuje... boks!

Na jej profilu znajdziemy również zdjęcie z rękawicami bokserskimi. Pod fotką Ania napisała, że przygotowuje się do powrotu do walki. Podejrzewamy, że nie chodzi o prawdziwą walkę w ringu, a o treningi bokserskie. Taka aktywność fizyczna świetnie modeluje i wyszczupla sylwetkę. 

Ania pokazała odważne zdjęcie Ania pokazała odważne zdjęcie www.instagram.com/aniawendzikowska

Ania pokazała odważne zdjęcie

Chyba nikt się nie spodziewał, że Ania Wendzikowska na swoim Instagramie pokaże aż tak odważne zdjęcie. Myślicie, że powinna pozować nago w wannie? 

Wendzikowska pozuje nago w wannie Wendzikowska pozuje nago w wannie www.instagram.com/aniawendzikowska

Wendzikowska pozuje nago w wannie

Jakiś czas temu dziennikarka odpoczywała w Wietnamie. Również z tego miejsca nie zabrakło obszernej fotorelacji w jej social mediach. Gwiazda wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje zupełnie nago w wannie. Oczywiście widzimy ją od tyłu, a nie od przodu, ale mimo wszystko fotka wzbudziła sporo kontrowersji w sieci. Jak zawsze jej fani podzielili się na dwa obozy. 

Fani uważają, że to lekka przesada Fani uważają, że to lekka przesada www.instagram.com/aniawendzikowska

Fani uważają, że to lekka przesada

Choć większa część jej fanów jest zachwycona odważnym zdjęciem, to pod nim pojawiły się również takie komentarze: 

Chyba lekkie przegięcie... -napisał jeden z fanów. 

W dalszej konwersacji zarzucił on dziennikarce, że jest osobą publiczną, matką i nie wypada jej wrzucać takich fotek do sieci. A waszym Ania Wendzikowska przesadziła czy nie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.