Nowy biznes Lewandowskiej już okazał się prawdziwą żyłą złota. Dlaczego? W "Healhtly Center by Ann" prowadzić będzie treningi wielka gwiazda

Ania Lewandowska nie osiada na laurach. Przed chwilą wydała nową aplikację, a wczoraj otworzyła kolejny biznes. Fani jednak zaczynają się się zastanawiać, czy trenerka poradzi sobie ze wszystkimi wyzwaniami.
Lewandowska to bizneswoman Lewandowska to bizneswoman www.instagram.com/annalewandowskahpba

Lewandowska to bizneswoman

To trzeba oddać Ani Lewandowskiej, że jest prawdziwą bizneswoman. Trenerka nie tylko organizuje obozy sportowe, ale również ma swoją markę ze zdrową żywnością "Foods by Ann", wydaje płyty treningowe, książki motywacyjne, przed chwilą wydała aplikację treningową, a wczoraj kolejny duży (z pewnością dochodowy) biznes. 

Nowe dziecko Lewandowskiej Nowe dziecko Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Nowe dziecko Lewandowskiej

Wiele osób na początku myślało, że biznes, o który chodzi to "Baby by Ann", który w mediach społecznościowych zapowiadany był już od dłuższego czasu. Niestety na to będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać, bo trenerka w międzyczasie wymyśliła coś zupełnie innego. 

Healthly Center by Ann to najnowszy pomysł trenerki Healthly Center by Ann to najnowszy pomysł trenerki www.instagram.com/annalewandowskahpba

Healthly Center by Ann to najnowszy pomysł trenerki

Wczoraj na warszawskiej sadybie odbyło się oficjalne otwarcie "Healthly Center by Ann", czyli kolejnego biznesu Ani Lewandowskiej. Do tej pory żadna trenerka nie stworzyła takiego miejsca, które w swojej ofercie ma kompleksową opiekę nad każdą osobą. Co będzie można zrobić w "Healthly Center by Ann"?

Co będzie można zrobić w 'Healthly Center by Ann'? Co będzie można zrobić w 'Healthly Center by Ann'? www.instagram.com/annalewandowskahpba

Co będzie można zrobić w "Healthly Center by Ann"?

Ania zdradza co będziemy mogli zrobić w jej nowym centrum. 

Healthy Center by Ann to kolejny etap w moim zawodowym życiu, dzięki któremu mogę dalej aktywnie działać w obszarze zwiększania świadomości Polaków w kwestii zdrowego stylu życia. Ogromną siłą tego miejsca jest na pewno możliwość ścisłej współpracy pomiędzy specjalistami, bardzo pomocna w świadomym, a przede wszystkim bezpiecznym osiągnięciu wyznaczonych celów - mówi Anna Lewandowska. Nie da się osiągać sukcesu bez połączenia ze sobą kilku składowych: diety, treningu czy mentalu. Mam nadzieję, że podopieczni Healthy Center by Ann poczują, tak jak my, pozytywną energię tego miejsca, czerpiąc radość z każdego, nawet najmniejszego postępu w drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia. - dodaje.
Na otwarciu pojawiło się mnóstwo gwiazd Na otwarciu pojawiło się mnóstwo gwiazd www.instagram.com/dominikagrosicka

Na otwarciu pojawiło się mnóstwo gwiazd

Oczywiście na oficjalnym otwarciu "Healthly Center by Ann" nie mogło zabraknąć gwiazd i przyjaciół Ani Lewandowskiej. Wśród nich takie osoby, jak: Dominika Grosicka, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Woźniak-Starak, Jakub Wesołowski czy piłkarz Lechii Gdańsk - Sławomir Peszko. 

Wszyscy jednak zastanawiają się nad jedną rzeczą. Jaką? 

Czy Ania będzie obecna w 'Healthly Center by Ann?' Czy Ania będzie obecna w 'Healthly Center by Ann?' www.instagram.com/annalewandowskahpba

Czy Ania będzie obecna w "Healthly Center by Ann?"

W komentarzach pod zdjęciami promującymi nowy biznes pojawiło się mnóstwo komentarzy pytających Anię czy również ona będzie "na miejscu" i czy będzie prowadzić treningi i konsultacje dietetyczne. Trenerka odpowiedziała. 

Uprzedzając Wasze pytania... tak tak... będę prowadzić treningi i porady dietetyczne! - napisała trenerka. 
Czy Ania będzie obecna w 'Healthly Center by Ann?' Czy Ania będzie obecna w 'Healthly Center by Ann?' www.instagram.com/annalewandowskahpba

To będzie kolejna żyła złota?

Trzeba przyznać, że Ania ma głowę do interesów i czego się nie dotknie "zamienia się w złoto", albo po prostu miliony na jej koncie. Czy i tym razem będzie podobnie? podejrzewamy, że do "Healthly Cenetr by Ann" będą takie kolejki, że na treningi z Anią będzie trzeba czekać miesiącami. Wybierzecie się do niej? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.