Syn Cristiano Ronaldo to mała kopia sławnego taty. 7-letni chłopiec wygląda prawie jak kulturysta

Cristiano Ronaldo przez wielu uznawany jest za najlepszego napastnika w świecie futbolu. Jednak oprócz talentu piłkarskiego jest coś jeszcze, czym może pochwalić się 33-letni Portugalczyk - perfekcyjnie wyrzeźbionym ciałem. Ostatnio na swoim Instagramie pochwalił się zdjęciem swojego syna, który już w wieku 7 lat próbuje pod względem muskulatury upodobnić się do swojego ojca. Czy to aby nie przesada?
CR7 CR7 www.instagram.com/cristiano

Nieustanne dążenie do ideału

Nie od dziś wiadomo, że Cristiano Ronaldo dba o swoje ciało oraz muskulaturę od najmłodszych lat. Podobno w młodości po kryjomu wymykał się na siłownię aby trenować, nie zważając na zalecenia trenerów. Jego uparte dążenie do perfekcji sprawiło, że Cristiano Ronaldo może pochwalić się najlepszą sylwetką wśród piłkarzy na całym świecie.

CR7 CR7 www.instagram.com/cristiano

Wzór dla swojego syna

Nie ta się ukryć, że piłkarz jest nie tylko wzorem dla milionów chłopców na całym świecie, ale przede wszystkim jest największym wzorem dla swojego syna. 7-letni Cristiano Ronaldo Jr. pragnie, pod każdym względem, być dokładnie taki sam, jak jego ojciec. "Tato, chcę być taki jak ty"- zacytował swojego syna Ronaldo.

CR7 CR7 www.instagram.com/cristiano

"Urodzony, żeby być jak jego ojciec"

Ostatnio na swoim Instagramie, Ronaldo opublikował zdjęcie syna, na którym ten pozuje bez koszulki, napinając swoje mięśnie. Widać, że 7-latek już intensywnie pracuje nad swoją sylwetką. 'Urodzony, żeby być jak jego ojciec', 'Przyszła legenda', 'Niesamowite, on będzie lepszy od swojego taty'- pisali fani w komentarzach.

CR7 CR7 www.instagram.com/cristiano

Szkodzi, czy raczej pomaga swojemu dziecku?

Powszechnie wiadomo, że dzieciom do pewnego wieku raczej nie zaleca się intensywnych treningów siłowych. Jednak niektóre badania pokazują, że odpowiednio dopasowany program ćwiczeń może poprawić wydajność młodych atletów na boisku. Dobrze opracowany program treningowy może zwiększyć siłę i wytrzymałość mięśni dziecka, umocnić kości, a także przyspieszyć metabolizm.

CR7 CR7 www.instagram.com/cristiano

Jego ciało jest jak perfekcyjna maszyna

Cristiano Ronaldo jest przez wiele osób uznawany za maszynę stworzoną do odnoszenia sukcesów. Nie można jednak zapomnieć, że stoi za nim sztab ludzi, którzy równie ciężko, jak on pracują na formę napastnika Realu Madryt. Jednym z kluczowych treningów piłkarza jest - pływanie. Ronaldo pływa codziennie przynajmniej przez 20 minut. 

CR7 CR7 www.instagram.com/cristiano

CR7 Crunch Fitness

Z miłości oraz pasji do dbania o ciało, Cristiano Ronaldo otworzył nawet swoją własną siłownię, która dostępna jest dla wszystkich. "Lubię dbałość o wizerunek, ciało i zdrowie. Treningi mogą być też zabawą. Każdy może przyjść na moją siłownię niezależnie od wieku czy pracy, jaką wykonuje. Ceny biletów są niskie i myślę, że może to zmotywować ludzi do przychodzenia tutaj"- powiedział napastnik Realu Madryt.

CR7 CR7 www.instagram.com/cristiano

Maszyna NASA w domu CR7

Oprócz prywatnego basenu w domu, piłkarz ma w swojej posiadłości także maszynę NASA, dzięki której może biegać, wykonując trening cardio w stanie zmniejszonej grawitacji, jednocześnie nie obciążając przy tym swoich stawów.

CR7 CR7 www.instagram.com/cristiano

Perfekcyjna dieta Cristiano Ronaldo

Napastnik Realu Madryt nie tylko pilnuje swojego planu treningowego, ale przede wszystkim zwraca uwagę na to, co ląduje na jego talerzu. Ronaldo wyznacza sobie limity, których pod żadnym pozorem nie przekracza. Produkty takie, jak zbyt tłuste oraz smażone jedzenie, czekolada, czy napoje alkoholowe są na stałe wykluczone z jego menu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.