Fani pokochali Rycha Peję w "Agencie", ale czy wiecie, że raper przeszedł ogromną metamorfozę? Zobaczcie jak się zmienił

Dotychczas wszyscy kojarzyli Peję tylko jako rapera. Od kilku dni możemy go również oglądać w popularnym show "Agent Gwiazdy", a fani od samego początku go pokochali. Zobaczcie jednak jaką metamorfozę przeszedł artysta.
Peja to popularny raper Peja to popularny raper /www.instagram.com/pejaslumsattack

Peja to popularny raper

Swoją karierę Peja zaczął już w latach 90. Wielu z nas pewnie kojarzy jego utwory takie jak "Głucha noc" czy "Definicja Pener". Jego kariera była pełna wzlotów i upadków o czym otwarcie mówi sam Peja. Zobaczcie jak zmienił się na przestrzeni lat, bo widać to gołym okiem. 

Problemy rapera Problemy rapera /www.instagram.com/pejaslumsattack

Problemy rapera

Peja otwarcie mówi o tym, że przez wiele lat zmagał się z problemem alkoholowym i narkotykowym. Jego ogromna popularność doprowadziła do tego, że nie liczyło się dla niego nic poza całonocnymi imprezami. To przyczyniło się również do jego sporej nadwagi, która widoczna była jeszcze jakiś czas temu. 

Peja z partnerką w 2011 roku Peja z partnerką w 2011 roku /www.instagram.com/pejaslumsattack

Peja z partnerką w 2011 roku

Na Instagramie rapera znajdziemy mnóstwo zdjęć sprzed kilku lat. Jedno z nich to to z Rzymu z 2011 roku. Widać na nim, że Peja miał kilkunasto kilogramową nadwagę. 

Raper schudł Raper schudł /www.instagram.com/pejaslumsattack

Raper schudł

Trzeba przyznać, że Peja teraz wygląda bardzo dobrze. Artysta nie tylko schudł, ale również założył rodzinę. Widać, że teraz jest naprawdę szczęśliwy. 

Jak udało mu się schudnąć? Jak udało mu się schudnąć? /www.instagram.com/pejaslumsattack

Jak udało mu się schudnąć?

Wcześniej raczej w jego social mediach nie zobaczylibyście zdjęć z siłowni czy z treningu na zewnątrz, ale od jakiegoś czasu raper intensywnie trenuje. 

Fani pokochali go w 'Agencie' Fani pokochali go w 'Agencie' /www.instagram.com/pejaslumsattack

Fani pokochali go w "Agencie"

Po dawnym "Rysiu" raczej nie ma już śladu. W zamian za to mamy teraz faceta, który swoją osobą rozkochał szerokie grono fanów nie tylko poprzez muzykę, ale również dzięki swojej osobowości. Również jego styl życia znacznie się poprawił, co poskutkowała zgubieniem nadprogramowych kilogramów. A wy go lubicie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.