Beata Tadla pokazała swoje bardzo stare zdjęcie. Dziennikarka ważyła na nim 18 kilogramów więcej. "Jak baba z targu" - komentują fani

Beata Tadla, to jedna z tych dziennikarek, która przeszła ogromną metamorfozę. Gwiazda schudła aż 18 kilogramów, zmieniła styl i fryzurę. Teraz prezentuje się świetnie, ale jak wyglądała dawniej?
Beata Tadla to polska dziennikarka Beata Tadla to polska dziennikarka www.instagram.com/beatatadla

Beata Tadla to polska dziennikarka

Wielu kojarzy ją głównie ze telewizji TVN, ale Beata Tadla również pracowała w innych stacjach. Dziennikarka od zawsze zajmowała się wiadomościami z Polski i zza granicy.  

Prywatnie związana jest z innym dziennikarzem Prywatnie związana jest z innym dziennikarzem www.instagram.com/beatatadla

Prywatnie była związana z innym dziennikarzem

Gwiazda spotykała się z Jarosławem Kretem, który jest głównie kojarzony z programami podróżniczymi, a także jest polskim prezenterem pogody. Jarosław brał również udział w programie 'Agent Gwiazdy', w którym udało mi się dojść do ścisłego finału. 

Dziennikarka jest również wykładowczynią Dziennikarka jest również wykładowczynią www.instagram.com/beatatadla

Dziennikarka jest również wykładowczynią

Jej doświadczenie dziennikarskie nie tylko sprawdza się w telewizji, ale również na jednej z warszawskich uczelni, gdzie gwiazda jest wykładowczynią. Beata chętnie na swój profil na Instagramie wrzuca zdjęcia spod szkoły, w której prowadzi zajęcia. 

Dziennikarka wystąpi w 'Tańcu z Gwiazdami' Dziennikarka wystąpi w 'Tańcu z Gwiazdami' www.instagram.com/beatatadla

Beata wystepuje w "Tańcu z Gwiazdami"

W telewizyjnym show 'Taniec z Gwiazdami' Beata tańczy z Janem Klimentem

Tadla wygląda teraz świetnie Tadla wygląda teraz świetnie www.instagram.com/beatatadla

Tadla wygląda teraz świetnie

Trzeba przyznać, że Beata Tadla jest jedną z najpiękniejszych polskich dziennikarek, ale jeszcze kilkanaście lat temu gwiazda wyglądała zupełnie inaczej. Jak? 

Beata Tadla podczas WOŚP w 1994 r. Beata Tadla podczas WOŚP w 1994 r. www.instagram.com/beatatadla

Beata Tadla podczas WOŚP w 1994 r.

Na Instagramie prezenterki można znaleźć jej bardzo stare zdjęcia, na których jest niemalże nie do poznania. Jedno z nich to, to które widzicie wyżej. Dziennikarka pokazała swoją plakietkę WOŚP z 1994 r. 

Dziennikarka w 1997 r. Dziennikarka w 1997 r. www.instagram.com/beatatadla

Dziennikarka w 1997 r.

Na jej profilu również znaleźliśmy zdjęcie z 1997 r. Gołym okiem widać, że gwiazda wygląda teraz zdecydowanie lepiej niż wtedy. 

To zdjęcie wzbudziło najwięcej kontrowersji To zdjęcie wzbudziło najwięcej kontrowersji www.instagram.com/beatatadla

To zdjęcie wzbudziło najwięcej kontrowersji

To jednak to zdjęcie wzbudziło najwięcej kontrowersji wśród jej fanów. Widzimy na nim Beatę Tadlę grubszą aż o 18 kilogramów! Pod zdjęciem napisała tak:

W ramach przeglądu albumów... @amilczarz jak Ty to robisz, że w ogóle się nie zmieniasz? Ta starsza pani obok Agi to ja, 16 lat i 18 kg temu...

Fani od razu zaczęli porównywać ją do "Baby z targu". Rzeczywiście dziennikarka nie wygląda na nim zbyt korzystnie, ale metamorfoza, którą przeszła jest godna pozazdroszczenia! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.