Basia Kurdej-Szatan na zdjęciu sprzed 7 lat: "Wyglądasz, jak Kate Hudson". Widzicie podobieństwo do gwiazdy Hollywood?

W ostatnim czasie, gwiazdy chętnie pokazują w internecie swoje metamorfozy oraz zdjęcia sprzed lat. Ostatnio jedną z osób, która pochwaliła się starym zdjęciem, jest aktorka Basia Kurdej-Szatan. Wśród komentarzy pod fotografią pojawiły się taki, które porównują polską aktorkę do gwiazdy hollywood. Zauważacie podobieństwo?
Basia Kurdej-Szatan Basia Kurdej-Szatan www.instagram.com/kurdejszatan

Miłość do aktorstwa i pasja do aktywnego stylu życia

Barbara Kurdej-Szatan to polska aktorka teatralna oraz telewizyjna, jest również wokalistką i prezenterką. Basia jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły teatralnej w Krakowie, a od 2008 roku związana jest z Teatrem Narodowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Oprócz swojej miłości do aktorstwa oraz śpiewu, znana jest z pasji do zdrowego i przede wszystkim aktywnego stylu życia, który daje efekty w postaci fantastycznej sylwetki Basi.

Basia Kurdej-Szatan Basia Kurdej-Szatan www.instagram.com/kurdejszatan

Widać efekty regularnych treningów

Mimo napiętego, zwłaszcza w sezonie, grafiku Barbara Kurdej-Szatan zawsze znajduje czas na trening. Aktywność fizyczną na stałe wpisała w swój plan dnia i nie wyobraża sobie, by mogło być inaczej. Oprócz treningów na siłowni, Basia wybiera również bieganie, co sprawia, że aktorka pochwalić się może nienaganną kondycją.

Basia Kurdej-Szatan Basia Kurdej-Szatan www.instagram.com/kurdejszatan

"Wyglądasz, jak Kate Hudson"

Na swoim Instagramie, Barbara Kurdej-Szatan opublikowała zdjęcie sprzed lat. "7 lat temu jeszcze nosiłam grzywkę, którą zresztą sama sobie podcinałam :D i wyglądałam tak!"- napisała pod zdjęciem aktorka. Fani momentalnie zauważyli uderzające podobieństwo do hollywoodzkiej aktorki, Kate Hudson.

Basia Kurdej-Szatan Basia Kurdej-Szatan www.instagram.com/kurdejszatan / www.instagram.com/katehudson

"Zawsze słyszę, że jestem podobna do Kate Hudson"

Już wcześniej pod jednym ze zdjęć na Instagramie, Basia wspomniała o tym, że często słyszy o jej podobieństwie do Kate Hudson. Jednak to nie wszystko! Podobno jest także połączeniem Charlize Theron i Sharon Stone. Zgadzacie się z tym? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.