Małgosia i Radek Majdanowie tak miło wspominają "Azja Express", że postanowili kupić dom w egzotycznym miejscu. Cena zwala z nóg

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław byli zdecydowanie jedną z najbarwniejszych postaci w show "Azja Express". Parze egzotyczne kraje tak przypadły do gustu, że postanowili kupić dom w jednym z nich. Cena zwala z nóg.
'Nie mów do mnie teraz!' 'Nie mów do mnie teraz!' www.instagram.com/m_rozenek

"Nie mów do mnie teraz!"

Ten tekst przeszedł już do historii. Jeżeli oglądaliście program to z pewnością pamiętacie, jak Małgorzata Rozenek-Majdan podczas wykonywania jednego z zadań powiedziała zezłoszczona do swojego męża "Nie mów do mnie teraz!".

Iron Majdan - nowy program pary Iron Majdan - nowy program pary www.instagram.com/m_rozenek

Iron Majdan - nowy program pary

Stacja TVN tak polubiła parę, że postanowiła stworzyć z nimi kolejny program, w którym Małgosia i Radek będą wykonywać kolejne trudne zadania, które mają wystawić ich związek na próbę. Trzeba przyznać, że show zapowiada się bardzo ciekawie, a fani czekają na nie z niecierpliwością. Dla przypomnienia Iron majdan obejrzymy już 5 marca o 22:30 na antenie TVN. 

Rajskie wakacje w Tajlandii Rajskie wakacje w Tajlandii www.instagram.com/m_rozenek

Rajskie wakacje w Tajlandii

Jeszcze dwa tygodnie temu małżonkowie wspólnie z dziećmi odpoczywali na jednej z tajskich wysp Phucket. Oczywiście w social mediach Małgorzaty Rozenek-Majdan nie zabrakło obszernej relacji z tego wyjazdu. 

Małgorzata chętnie chwaliła się zdjęciami w bikini Małgorzata chętnie chwaliła się zdjęciami w bikini www.instagram.com/m_rozenek

Małgorzata chętnie chwaliła się zdjęciami w bikini

Rozenek-Majdan chętnie na swój profil wrzucała zdjęcia w bikini, a także chwaliła się aktualną formą. Nie zabrakło również zdjęć z jej synami. 

Czy Gosia zostanie trenerką? Czy Gosia zostanie trenerką? www.instagram.com/m_rozenek

Czy Gosia zostanie trenerką?

Poza fotkami na wakacjach Gosia intensywnie ćwiczyła. Praktycznie z każdego jej treningu powstawało wideo, na którym "Perfekcyjna Pani Domu" pokazywała wszystkie swoje ćwiczenia. Dało się również słyszeć, że Gosia chce nagrać DVD ze swoimi treningami. 

??trening zrobiony a Wasz?:-)))

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Lut 10, 2018 o 10:12 PST

Para zakochała się w Tajlandii Para zakochała się w Tajlandii www.instagram.com/m_rozenek

Para zakochała się w Tajlandii

Po przyjeździe z Azji Gosia i Radek chętnie mówili o tym, że uwielbiają Tajlandię i nawet myślą o tym żeby kupić dom w tym pięknym miejscu. Niewiele trzeba było czekać by ich słowa stały się czynami i tym oto sposobem już wkrótce małżeństwo zainwestuje w kolejną swoją nieruchomość... milion złotych! Ta cena zwala z nóg. Myślicie, że ich dom w Tajlandii będzie tylko wakacyjnym miejscem odpoczynku czy kiedyś przeprowadzą się tam na stałe? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.