Ewa Farna pokazując brzuch odpowiada na hejt sióstr Godlewskich. W odróżnieniu od nich, pokazała klasę

Wojna między Ewą Farną a siostrami Godlewskimi rozpoczęła się, kiedy to piosenkarka sparodiowała siostry podczas audycji radiowej. Mimo, że celebrytki podkreślają, że żadne uwagi na ich temat, zupełnie ich nie ruszają, to jednak ujawniły brak dystansu do siebie i odpowiedziały na parodię.
Ewa Farna Ewa Farna www.instagram.com/ewa_farna93

Młoda, zdolna i szczęśliwa

Ewa Farna to młoda wokalistka, której częścią pracy jest pokazywanie się na scenie i najróżniejszych ściankach. Na swoim Instagramie piosenkarka często pokazuje zdjęcia z treningu, jednak mimo to cały czas wytykane są jej dodatkowe kilogramy. Ewa jednak się tym nie przejmuje i wielokrotnie powtarza, że kocha siebie i nie będzie nic dla nikogo zmieniać.

Ewa Farna Ewa Farna www.instagram.com/ewa_farna93

Hejt sióstr Godlewskich

Na profilu celebrytek pojawił się ostatnio post, w którym postanowiły dogryźć utalentowanej piosenkarce. 

"Kto chce premierę pierwszego teledysku i singla @siostrygodlewskie ? Będzie w nim trochę ruchu wiec może @ewa_farna93 obejrzysz i tym razem to MY nauczymy Cię czegoś nowego dla Ciebie .. czyli jak dbać o ciało .. :)"- napisały siostry Godlewskie. 

Ewa Farna Ewa Farna www.instagram.com/ewa_farna93

Subtelna odpowiedź z klasą

Na profilu Ewy pojawił się post, na którym piosenkarka pozuje w stroju sportowym z lekko odsłoniętym brzuchem. Do fotografii dodała motywujący wpis o tym, że lubi swoje życie, swoje ciało, a najważniejsza jest regularność oraz uśmiech.

Ewa Farna Ewa Farna www.instagram.com/ewa_farna93

Nieocenione wsparcie fanów

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo wspierających Ewę komentarzy. "Wyglądasz ślicznie! Wcale nie jesteś gruba, jesteś po prostu normalną dziewczyną. Tak trzymaj!", "Ewa jesteś super..zgrabna..kobieca..sexi...zlewaj krytykę jak to robisz do tej pory"- pisali fani piosenkarki.

Myślicie, że takie osoby, jak siostry Godlewskie powinny komukolwiek zwracać uwagę na temat wyglądu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.