Olga Bołądź przy okazji premiery nowego filmu pochwaliła się nową sportową pasją i fantastyczną figurą

Do kin właśnie wchodzi nowy film, w którym jedną z głównych ról gra Olga Bołądź. Z tej okazji aktorka postanowiła pochwalić się swoją nową sportową pasją, którą zdobyła w trakcie przygotowań do filmu. Na udostępnionych przez Olgę zdjęciach widać, że nowa pasja przyniosła jej nie tylko umiejętności, ale także niesamowicie wyrzeźbione ciało.
Olga Bołądź Olga Bołądź www.instagram.com/olgaboladz

Aktorka, która nie boi się wyzwań

Olga Bołądź to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Znana jest ze swoich charakterystycznych oraz odważnych ról. Aktorka często diametralnie zmienia swój wygląd do różnych ról, począwszy od drastycznej redukcji tkanki  tłuszczowej aż po zgolenie włosów na łyso. Tym razem czekało ją inne wyzwanie.

Olga Bołądź Olga Bołądź www.instagram.com/olgaboladz

Taniec na rurze

Jednym z wyzwań, które napotkało Olgę podczas zdjęć do nowego filmu Patryka Vegi była nauka tańca na rurze. Aktorka jak zwykle podeszła do przygotowań sumiennie i rozpoczęła naukę pod okiem profesjonalnej trenerki. Jak się okazuje ta forma aktywności fizycznej stała się jej pasją.

Olga Bołądź Olga Bołądź www.instagram.com/olgaboladz

"zaraziłaś mnie tym sportem"

"Pool dance @dashakatowa najlepsza trenerka ever. Dziękuje ci za dwa miesiące męki ale udało nam się zmienić Bele w Hokus Pokus w #kobietymafii i przy okazji zaraziłaś mnie tym sportem. Do zobaczenia na sali. Jak macie ochotę na więcej fot, to piszcie w komentarzach - wrzucę z przyjemnością"- napisała aktorka na swoim instagramowym profilu.

Olga Bołądź Olga Bołądź www.instagram.com/olgaboladz

Zyskała nie tylko pasję, ale także świetną sylwetkę

Taniec na rurze zyskuje coraz więcej zwolenniczek. Podczas tych ćwiczeń angażowane są wszystkie partie mięśni. Poprawia się sprężystość ciała i koordynacja ruchowa. Podczas niezwykle angażujących ćwiczeń na rurce spala się tkanka tłuszczowa, a sylwetka nabiera ładniejszych kształtów, co doskonale widać po figurze aktorki.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.