Jak zmienili się aktorzy serialu Friends? Zobacz, kto po latach wygląda najlepiej

Od momentu kiedy padł pierwszy klaps na planie popularnego w latach 90-tych serialu komediowego "Przyjaciele" minęło już wiele lat, a jednak serial nadal utrzymuje swoją popularność. Kultowy? To w przypadku tego serialu za mało! Nie ma bowiem osoby, która by nie słyszała o tym serialu. Mimo że emisja serialu zakończyła się 13 lat temu, to wciąż uchodzi on za jeden z najpopularniejszych i najlepszych seriali w historii telewizji. Jesteście ciekawi jak zmienili się Rachel, Monica, Phoebe, Ross, Joey i Chandler? Sprawdźcie!
Courteney Cox Courteney Cox www.instagram.com/friends / twitter.com/CourteneyCox

Monica Geller

To właśnie rola w "Przyjaciołach" przyniosła aktorce Courteney Cox prawdziwą popularność. Dziś 53-letnia aktorka kojarzona jest również z występów w takich produkcjach, jak "Ace Ventura: Psi detektyw", "Krzyk", czy "Cougar Town: Miasto kocic".

Lisa Kudrow Lisa Kudrow www.instagram.com/friends / twitter.com/LisaKudrow

Phoebe Buffay

Za swoją rolę, Lisa Kudrow dostała nominacje do nagrody Grammy, którą w 1998 roku zdobyła. Za swoje kreacje aktorskie dostała również nominacje do Złotego Globu. Po sukcesach w telewizji rozpoczęła karierę na wielkim ekranie. Zagrała między innymi w takich filmach jak: "Wojna płci", "Depresja gangstera", "Nawrót depresji gangstera", "Dr Dolittle 2", czy "Gorąca linia".

Jennifer Aniston Jennifer Aniston www.instagram.com/friends / www.instagram.com/jenniferjaniston

Rachel Green

Początkowo, Jennifer Aniston, miała grać Monicę Geller, ale ostatecznie zadecydowano, że otrzyma rolę Rachel Green. Okazało się to strzałem w dziesiątkę! Zarówno serial, jak i Jennifer, która skradła serce mężczyzn na całym świecie, cieszą się do dziś ogromną popularnością. Aniston zagrała od tego czasu w wielu kinowych produkcjach, takich jak "Moja miłość", czy "Mąż idealny". 

Matt LeBlanc Matt LeBlanc www.instagram.com/friends / www.instagram.com/mleblanc

Joey Tribbiani

Matt LeBlanc rozpoczął swoją karierę od udziału w reklamie dżinsów Lewi's 501. Później zagrał jeszcze w reklamach Coca-Coli, Doritos i ketchupu Heintz. Tak właśnie wyglądało stawianie pierwszych kroków na drodze do kariery. Po występie w "Przyjaciołach" wziął udział jeszcze w innych produkcjach, mimo wszystko najbardziej znany jest ze swojej roli Joeya Tribbiani.

Matthew Perry Matthew Perry www.instagram.com/friends / twitter.com/MatthewPerry

Chandler Bing

Matthew Perry, odtwarzający "Przyjaciołach" jedną z głównych ról, dwukrotnie nominowany był do Screen Actors Guild Award. Po zakończeniu serialu zagrał jeszcze w wielu hollywoodzkich produkcjach, takich jak "17 Again",  "Jak ugryźć 10 milionów", czy "Kto pierwszy, ten lepszy!".

David Schwimmer David Schwimmer www.instagram.com/friends / www.instagram.com/_schwim_

Ross Geller

Rola ta otworzyła przed Davidem Schwimmerem nowe możliwości. Od tamtej pory mógł przebierać w scenariuszach. Stał się tak bardzo popularny, że sam występował w roli gościa w innych sitcomach jak "The Single Guy". W 1995 roku David został nominowany za kreację Rossa do nagrody Emmy. Następne nominacje otrzymał w roku 1997 do Razzie Awards oraz w 1999 i 2000 roku do Screen Actors Guilds Awards. Wreszcie w roku 2000 razem z kolegami z planu "Przyjaciół" zdobył nagrodę TV Guide.