Była Spice Girl ma 45 lat, a brzuch lepszy niż Chodakowska i Lewandowska razem wzięte

Jakiś czas temu do mediów trafiła informacja, że kultowy zespół "Spice Girls" znowu będzie istniał! Okazuje się, że gwiazdy na przestrzeni kilkunastu lat bardzo się zmieniły tak, jak np. Geri Haiwell, która wygląda kompletnie inaczej, a teraz jeszcze kusi ciałem nad basenem. Jak wygląda?
Geri Haiwell czyli Ginger Spice Geri Haiwell czyli Ginger Spice www.instagram.com/therealgerihalliwell

Geri Haiwell czyli Ginger Spice

Zespół "Spice Girls" powstał w 1996 roku. Jedną z jego członkiń była Geri Haiwell czyli Ginger Spice. Choć wielu wróżyło im międzynarodową karierę, to niestety po jakimś czasie zespół się rozpadł i każda z dziewczyn poszła w swoją stronę. 

Geri uwielbia aktywność fizyczną Geri uwielbia aktywność fizyczną www.instagram.com/therealgerihalliwell

Geri uwielbia aktywność fizyczną

Po swojej karierze muzycznej Geri jeszcze moment związana była z tą branżą, ale ostatecznie zaczęła zajmować się czymś innym. Haiwell napisała książkę dla dzieci, a także wydała dwie płyty z treningiem jogi. 

Haiwell chętnie spędza czas z rodziną Haiwell chętnie spędza czas z rodziną www.instagram.com/therealgerihalliwell

Haiwell chętnie spędza czas z rodziną

Obecnie gwiazda związana jest z Christianem Homerem, z którym ma jedno dziecko, ale w jej rodzinie jest również córeczka z poprzedniego związku. Gwiazda chętnie chwali się zdjęciami z rodziną. 

Geri jest szczupła Geri jest szczupła www.instagram.com/therealgerihalliwell

Geri jest szczupła

Była piosenkarka może pochwalić się naprawdę szczupłą sylwetką. Jak widać regularna aktywność fizyczna działa, bo mieć takie ciało w wieku 45 lat to nie lada osiągnięcie. 

Geri ma bardzo umięśniony brzuch Geri ma bardzo umięśniony brzuch www.instagram.com/therealgerihalliwell

Była Spice Girls ma bardzo umięśniony brzuch

Szczupłe ciało gwiazdy to jedno, ale niedawno na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z basenu z jej synkiem, na którym Geri jest w bikini. Od raz w oczy rzuca nam się jej bardzo płaski i umięśniony brzuch. 

Haiwell wygląda lepiej niż nasze gwiazdy? Haiwell wygląda lepiej niż nasze gwiazdy? www.instagram.com/therealgerihalliwell

Haiwell wygląda lepiej niż nasze gwiazdy?

Oczywiście Geri nie osiągnęła by takiego efektu, gdyby nie regularne treningi i zdrowa dieta. Myślicie, że wygląda lepiej niż Chodakowska i Lewandowska? Dodajmy, że są one dużo młodsze od byłej Spice Girls.

Więcej o: