Fani atakują Ewę Chodakowską: "Żal mi cię! Jako kobieta w zaawansowanym wieku nie masz dzieci". Trenerka odpowiedziała stanowczym postem

Już od dłuższego czasu część fanów Ewy Chodakowskiej wypomina jej brak dziecka. Ataki te przybrały na sile, kiedy to Anna Lewandowska zdecydowała się na swoje pierwsze dziecko. Trenerka wszystkich Polek postanowiła nie ignorować więcej przykrych komentarzy, kierowanych w jej kierunku i stanowczo odpowiedziała postem na swoim Facebooku.
Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska www.facebook.com/chodakowskaewa

"Przestałaby w końcu podbierać siostrze dzieci... mogłaby już mieć swoje"

Ewa Chodakowska uwielbia spędzać czas z dziećmi swojej siostry. Jest doskonałą ciocią, ale nawet to, przeszkadza niektórym obserwatorom. "Czy mnie się tylko wydaje, czy moje niezachodzenie w ciąże przeszkadza "kilku" osobom"- napisała trenerka.

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska www.facebook.com/chodakowskaewa

Komentarze uderzają także w jej małżeństwo

Okazuje się, że oprócz uwag dotyczących tego, że po urodzeniu dziecka Ewa straci swoją idealną sylwetkę oraz stanie się zaniedbana, pojawiają się takie, które mówią o rozpadzie jej szczęśliwego małżeństwa po urodzeniu dziecka. "zobaczymy czy tak będzie cię kochał jak będziesz miała dziecko i dom na głowie"- przytoczyła jeden z komentarzy.

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska www.facebook.com/chodakowskaewa

Kobieta bez dziecka to bezduszna egoistka zapatrzona tylko w swoje potrzeby?

Trenerka napisała również, że ma wrażenie jakby dla niektórych macierzyństwo było karą. Wyznała także, że póki co jest spełnione i dobrze jej tu, gdzie jest: "Babki... Same sobie gotujemy ten los... Nie oczekujmy od innych, ze będą żyć jakby ich życie należało do nas... Jestem tu gdzie chce być... Żyje tak jak chce żyć... Jestem tym kim chce być... Jestem spełniona...".

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska www.facebook.com/chodakowskaewa

"Żyj i daj żyć"

"Jeśli się zdecyduje na macierzyństwo w niedalekiej przyszłości, to będzie to moja i tylko moja sprawa... Jeśli się nie zdecyduje, to nie... I nic nikomu do tego... Nie ma mnie co żałować... Nie chce być nikim innym jak sobą... Ale dziękuje za troskę"- apeluje Ewa Chodakowska.

Więcej o: