Katarzyna Zielińska po raz kolejny pokazała swoje stare zdjęcie. Fani komentują: 'Pani dystans do siebie powala'

Katarzyna Zielińska raz na jakiś czas, na instagramowym profilu pokazuje swoje stare zdjęcia. Tym razem wstawiła fotkę, na której pokazuje swoją starą oraz bardzo "odważną" stylizację. Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy, w których obserwatorzy Kasi chwalą ją za ogromny dystans do siebie.
Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska www.instagram.com/katarzynazielinska

Ogromna metamorfoza aktorki

Kiedyś Katarzyna była zdecydowanie pulchniejsza, ale również jej styl pozostawiał wiele do życzenia. Nie da się ukryć, że w ostatnich latach Kasia Zielińska przeszła ogromną metamorfozę. Nie tylko niesamowicie schudła, ale także zmieniła swój styl.

Zobacz: Schudła prawie 15 kg, a na starych zdjęciach aż ciężko ją poznać! Metamorfoza Katarzyny Zielińskiej

Katarzyna Zielińska pokazała stare zdjęcie w zielonej sukience Katarzyna Zielińska pokazała stare zdjęcie w zielonej sukience https://www.instagram.com/katarzynazielinska/?hl=pl

Stylizacja Katarzyni Zielińskiej

Nie macie jeszcze stylizacji na piątkowy wieczór? Polecam zieloną taftę i fioletowe dodatki. To klasyczne połączenie sprawi, że będziecie w centrum zainteresowania na imprezie. Polecam jeszcze jakiś mocny cień na oko. Mnie już nie wystarczyło czasu. Ale Wy możecie zaskoczyć przyjaciół. Dobrego dnia! Macie jakieś inne super pomysły na piątkowy wieczór?

Taki opis do zdjęcia na Instagramie dodała Katarzyna Zielińska. Fani pytają: 

Kto był wtedy Twoją stylistką?

Zdecydowanie ma do siebie dystans! 

Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska www.instagram.com/katarzynazielinska

Szybki powrót do formy

Aktorka jest mamą dwójki synów. Po drugiej ciąży prędko wróciła do fantastycznej formy. Widać, że aktorka dbała o siebie w tym wyjątkowym stanie, bo o nadprogramowych kilogramach (poza ciążowym brzuszkiem) raczej nie było mowy. 

Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska www.instagram.com/katarzynazielinska

Najnowszy trend: "Mocne uderzenie. zaatakuj kolorem"

Ostatnio na Instagramie opublikowała kolejne zdjęcie ze swojej przeszłości. 'Wiem, wiem. Chcielibyście mieć ten zestaw w szafie: getra, obuw, tunika i torebka. To najnowszy trend: 'MOCNE UDERZENIE. ZAATAKUJ KOLOREM' Uważam, że wszystko się zgadza. Moc jest ze mną!!! Mam nadzieję, że to zdjęcie trafi na okładkę najnowszego @vogue.polska'- napisała aktorka z przymrużeniem oka.

Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska www.instagram.com/katarzynazielinska

To nie pierwsze takie wspomnienie

Kasia Zielińska co jakiś czas lubi przypomnieć swoją metamorfozę, publikując na Instagramie porównanie swoich zdjęć obecnych, z tymi z przeszłości. Ogromny szacunek dla aktorki za dystans oraz odwagę. Z całą pewnością jest motywacją dla nie jednej kobiety w Polsce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.