Teraz wiadomo, dlaczego treningi Ewy Chodakowskiej są tak efektywne. Trenerka wszystko wyjaśniła pod zdjęciem

Wielu zastanawiało się w czym tkwi sukces Ewy Chodakowskiej i jak to możliwe, że dzięki niej tysiące kobiet na świecie zmienia swoje sylwetki, a jednocześnie też życie. Na odpowiedź musieliśmy chwilę poczekać, ale trenerka w końcu zdradziła swój sekret.
Sukces Ewy Chodakowskiej Sukces Ewy Chodakowskiej www.instagram.com/chodakowskaewa

Sukces Ewy Chodakowskiej

Nie da się ukryć, że Ewa Chodakowska dzięki swojej ciężkiej pracy osiągnęła ogromny sukces. Jej płyty treningowe sprzedają się, jak świeże bułeczki, a na tygodnie metamorfoz są setki chętnych. Również w jej klubie na warszawskim Wilanowie spotkamy tłumy, w tym również gwiazdy takie jak Małgorzata Rozenek-Majdan czy Julia Kamińska

Niektórzy zarzucają jej, że jest nie wykształcona Niektórzy zarzucają jej, że jest nie wykształcona www.instagram.com/chodakowskaewa

Niektórzy zarzucają jej, że jest nie wykształcona

Oczywiście, wielu zarzuca jej, że trenerka nie ma wykształcenia w żadnym kierunku i nie powinna pokazywać innym ćwiczeń. Niektórzy twierdzą, że jej programy treningowe nie pomagają, a wręcz są ogromnym obciążeniem dla stawów i nie każdy może je wykonywać ze względu na poziom trudności. 

Trenerka nie odpuszcza Trenerka nie odpuszcza www.instagram.com/chodakowskaewa

Trenerka nie odpuszcza

Mimo wielu hejtów skierowanych w jej stronę Ewa Chodakowska nie odpuszcza i robi swoje. Niedawno trenerka postanowiła zrobić projekt, którego dotąd w Polsce nikt nie zrobił. Chodzi o trening dla dojrzałych kobiet po 50-tce. 

Ewa Chodakowska wyjaśnia w czym tkwi jej sukces Ewa Chodakowska wyjaśnia w czym tkwi jej sukces www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska wyjaśnia w czym tkwi jej sukces

Pod jednym ze zdjęć na Instagramie trenerka wyjaśnia dlaczego jej programy treningowe są tak skuteczne:

DLACZEGO MOJE TRENINGI SĄ SKUTECZNE? Dlaczego coraz więcej biegaczy sięga po moje programy? Dlaczego coraz więcej osób - którym zależy na poprawie swoich wyników w danej dyscyplinie sportu sięga po CHODĘ. Dlaczego miliony Polek zrzuca ze mną nadprogramowe kilogramy? Ihaaaaa - napisała Ewa.
Jej sekret tkwi w... Jej sekret tkwi w... www.instagram.com/chodakowskaewa

Jej sekret tkwi w...

W dalszej części posta czytamy w czym tkwi jej sukces.

INTERWAŁY (HIIT) to moja bajka i to właśnie na nich najczęściej opieram swoje programy treningowe. Od 1,5 h treningu na siłce, podzielonego na trening aerobowy i siłowy, preferuje 15 - 30 - 45 min moich domowych szaleństw. Tak, tak!! Nawet krótki - 15 minutowy - trening, może być wyjątkowo efektywny pod wieloma względami!! Poprawisz swoją kondycję tlenową - zdolność do wykonywania wysiłków umiarkowanych i długotrwałych oraz kondycję beztlenowa, czyli pozwalającą wykonywać wysiłki krótkie i intensywne. Co istotne!! SPALISZ MAX TKANKI TŁUSZCZOWEJ!! Moje programy HIIT - high intensity interval training - to spalanie jeszcze do 24 h PO zakończonym treningu. Skuteczność HIIT w spalaniu tłuszczu opiera się na tym, że zmuszając się do dużego wysiłku skłaniasz organizm do wytwarzania koktajlu hormonów przyspieszających tempo metabolizmu. Efekt utrzymuje się po treningu HIIT nawet do 24 godzin, czyli że jeszcze przez dobę od zakończenia wysiłku organizm będzie spalał tłuszcz.. O ile mu na to pozwolisz, stosując racjonalną dietę.
Jej najlepszą wizytówką są jej metamorfozy Jej najlepszą wizytówką są jej metamorfozy www.instagram.com/chodakowskaewa

Jej najlepszą wizytówką są jej metamorfozy

Nie da się ukryć, że programy Ewy działają. Rzeczywiście, kiedy przyjrzymy się jej wszystkim płytom DVD to nie znajdziemy na nich długich treningów z wielkim obciążeniem, a trening funkcjonalny i interwałowy. Ewa chętnie chwali się metamorfozami swoich fanek. A wy trenujecie z nią w domu? 

Więcej o: