Marina zasłania brzuch na nowym zdjęciu, czyżby piosenkarka była w ciąży? Fani zauważyli jednak coś ciekawszego

Plotki o ciąży Mariny nie cichną. Piosenkarka zamiast wyciszyć całą sprawę, jeszcze bardziej ją nakręca wrzucając takie zdjęcia na swój profil na Instagramie. Teoria fanów wysnuta pod zdjęciem zaczyna dawać nam jeszcze bardziej do myślenia. Jest w ciąży?
Marina i Wojtek są szczęśliwym małżeństwem Marina i Wojtek są szczęśliwym małżeństwem www.instagram.com/marina_official

Marina i Wojtek są szczęśliwym małżeństwem

Marina i Wojtek od kilku lat są już szczęśliwym małżeństwem. Wielu fanów zastanawiało się, kiedy para w końcu postara się o dziecko. Póki co żadne z nich nie wypowiedziało się na ten temat, ale zdjęcia, które publikuje Marina na swoim profilu na Instagramie dają nam do myślenia. Będzie kolejne baby boom w polskiej kadrze? 

Marina na wakacjach Marina na wakacjach www.instagram.com/marina_official

Marina na wakacjach

Całe spekulacje na temat ciąży zaczęły się od tego zdjęcia, na którym Marina drinkiem zasłania sobie brzuch. Już pod tą fotką pojawiły się pierwsze komentarze na temat tego, że Marina już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. 

Luźne stylizacje gwiazdy Luźne stylizacje gwiazdy www.instagram.com/marina_official

Luźne stylizacje gwiazdy

Również stylizacje gwiazdy mogą dawać nam do myślenia. Marina znana jest z tego, że uwielbia chodzić w dopasowanych ubraniach, a także odsłaniać brzuch. Dawno na jej profilu nie widzieliśmy takiego looku, a w zamian za to jest stylizacja z sukienką oversize w roli głównej. 

Marina nie pokazuje się na zdjęciach Marina nie pokazuje się na zdjęciach www.instagram.com/marina_official

Marina nie pokazuje się na zdjęciach

Jeżeli śledzicie ja na Instagramie, to mogliście również zaobserwować, że piosenkarka dawno na swój profil nie wrzuciła żadnego zdjęcia, na którym widać by było jej całą sylwetkę. W zamian za to mamy filmik, na którym śpiewa z Wojtkiem

Marina pyta: 'Gdzie zostało zrobione to zdjęcie?' Marina pyta: 'Gdzie zostało zrobione to zdjęcie?' www.instagram.com/marina_official

Marina pyta: "Gdzie zostało zrobione to zdjęcie?"

Na wcześniejszym slajdzie powiedzieliśmy wam, że dawno nie widzieliśmy Mariny w całej okazałości oprócz jednego zdjęcia w czarnym kombinezonie. Piosenkarka również na tej fotce zasłania sobie brzuch ręką, ale nie to jest najważniejsze. Prześledziliśmy komentarze,a  tak prawdziwe smaczki. 

Fani podejrzewają, że to stare zdjęcie Fani podejrzewają, że to stare zdjęcie www.instagram.com/marina_official

Fani podejrzewają, że to stare zdjęcie

Chyba nikt z nas nie przypuszczał, że Marina wrzuci na swój profil zdjęcie sprzed kilku lat. Jeżeli rzeczywiście to prawda, to pogłoski o ciąży mogą okazać się prawdziwe. Zobaczcie, co w komentarzach piszą fani. 

Szkoda tylko, że to zdjęcie z 2014 r. - piszą. 

Marina postanowiła odpowiedzieć. 

To zdjęcie z 2014! Serio? - napisała. 

Czy piosenkarka rzeczywiście spodziewa się dziecka? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.