Lewandowska w ogniu krytyki przez zieloną papkę dla dziecka "Nie wiem jak ten brokuł był przyrządzony, ale nie wygląda apetycznie"

Ania Lewandowska jest już nie tylko specjalistką, jeżeli chodzi o dietę dla dorosłych, ale również doradza młodym matkom, jak przyrządzać posiłki dla swoich dzieci. Niestety ostatnie brokułowe danie nie tylko nie spodobało się Klarze, ale również fankom trenerki. Dlaczego?
Ania Lewandowska to młoda mama Ania Lewandowska to młoda mama www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska to młoda mama

Przyjście na świat małej Klary niektórzy porównywali do królewskiego royal baby. Fani na całym świecie czekali, kiedy tylko trenerka urodzi, choć wiadomość o ciąży Ani pojawiła się w mediach, kiedy gwiazda była już w 5 miesiącu ciąży. Przypomnijmy, że radosną nowinę ogłosił światu Robert Lewandowski, który po strzeleniu gola w niemieckiej lidze wsadził kciuk do buzi (piłkarze robią tak, kiedy spodziewają się dziecka) i schował piłkę pod koszulkę. 

Ania chroni prywatności dziecka Ania chroni prywatności dziecka www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania chroni prywatności dziecka

Póki co nikt z nas jeszcze nie zobaczył Klary w całej okazałości. Trenerka i jej mąż bardzo dbają o prywatność Klary i nie pokazują jej wizerunku w mediach. 

Ania nawet ćwiczy z Klarą Ania nawet ćwiczy z Klarą www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania nawet ćwiczy z Klarą

Na Instagrmie gwiazdy już nie raz mogliśmy zobaczyć, jak Ania ćwiczy z Klarą. Oczywiście córeczka póki co bacznie jej się przygląda, ale ostatnie Insta Stories potwierdzają, że Klara zaczęła już raczkować. 

Nowy biznes Lewandowskiej Nowy biznes Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Nowy biznes Lewandowskiej

Jako, że Lewandowska ma głowę do interesów (o czym świadczyć może jej marka "Foods by Ann") , postanowiła zrobić coś także dla najmłodszych. Na Instagramie powstał profil "Baby by Ann", ale nie ma jeszcze informacji co konkretnie będzie się tam pojawiało. 

Ania gotuje dla swojej córeczki Ania gotuje dla swojej córeczki www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania gotuje dla swojej córeczki

Wielokrotnie Ania pokazywała swoim fanom, że nie tylko ona i Robert przestrzegają zdrowej diety u nich w domu, ale trenerka również przyrządza zdrowe posiłki dla swojej córeczki. 

Nowy przepis dla dzieci Ani Lewandowskiej Nowy przepis dla dzieci Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Nowy przepis dla dzieci Ani Lewandowskiej

Na Instagramie niedawno pojawił się nowy przepis Ani Lewandowskiej dla najmłodszych:

Dzisiaj na obiadek:
-batat
-mięsko ekologiczne
-brokuły
-szpinak Lio Shake @foods_by_ann 
-kapusta Bok Choy
Gotowane na parze i zmiksowane.
Mniam!
Nie wszystkim spodobał się ten przepis Nie wszystkim spodobał się ten przepis www.instagram.com/annalewandowskahpba

Nie wszystkim spodobał się ten przepis

Jak widać mała Klara niestety nie była zainteresowana jedzeniem, bo brokuły porozrzucane były po krzesełku. Ale z drugiej strony, każda matka wie, że zanim dziecko zacznie jeść to co my chcemy to minie jeszcze trochę czasu. 

Fani krytykują Lewandowską Fani krytykują Lewandowską www.instagram.com/annalewandowskahpba

Fani krytykują Lewandowską

Pod postem pojawiło się również mnóstwo słów krytyki ze strony fanek trenerki.

Papki??? Aniu u kogo jak u kogo ale u Ciebie takiej diety dla dziecka to się chyba nikt nie spodziewał - napisała jedna z fanek. 
Współczuję dziecku że musi jeść obrzydlistwo bo matka ma fioła na punkcie glutenu itp.A ty umiesz gotować w ogóle? - napisała inna. 

Niektórzy twierdzą również, że Ania nie powinna wypowiadać się w kwestiach żywienia dzieci, bo to jej pierwsze dziecko i nie ma na ten temat zielonego pojęcia. Jak zawsze przy okazji takich postów pojawiają się hejterzy, ale również zwolennicy i sympatycy trenerki. Kto ma rację? Tego nie wie nikt. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.