Wiemy jak Jennifer Lopez udało się tak wyrzeźbić brzuch! Zobacz, jak wyglądają jej ćwiczenia

Figura J.Lo jest do pozazdroszczenia. Jednak trzeba jej przyznać, że ciężko na to zapracowała. Szczególnie imponujący jest fakt, że gwiazda ma 49 lat! Jej brzuch jest płaski, a ciało jędrne i umięśnione. Jesteście ciekawi, jak to robi?
Lopez dużo trenuje na siłowni Lopez dużo trenuje na siłowni www.instagram.com/jlo

Trening jest poniekąd jej pracą

Jennifer Lopez potrafi wiele godzin spędzić na sali treningowej. Szczególnie, kiedy szykuje się do trasy koncertowej i ćwiczy choreografię. Wówczas wpada w wir treningów, poci się i tańczy godzinami. 

JLo JLo https://www.instagram.com/jlo/

Praca z trenerem

Partner treningowy Partner treningowy https://www.instagram.com/jlo/

Partner treningowy

Jenifer Lopez Jenifer Lopez https://www.instagram.com/jlo/

Bieganie po schodach

Dodatkową aktywnością Jennifer jest bieganie, ale nie takie zwykłe... Gwiazda wybiera bieganie po schodach. To z pewnością nie tylko spala kalorie, ale i wzmacnia całe ciało, a w szczególności pośladki. To zdjęcie świetnie ukazuje jej formę! 

Jenifer Lopez Jenifer Lopez https://www.instagram.com/jlo/

Waleczna kobieta

Chłopak JLo od jakiegoś czasu zainspirował ją do trenowania sportów walki. Alex, partner gwiazdy, jest właścicielem kilku sal treningowych UFC, to właśnie do jednej z nich Jennifer uczęszcza na treningi. 

JLo JLo https://www.instagram.com/jlo/

Przede wszystkim pasja

W zasadzie nic dziwnego, że Jennifer Lopez ma taką figurę. Gwiazda kocha sport i nie wyobraża sobie bez niego życia. Do ćwiczeń podchodzi z humorem i dystansem. Niesamowite jest to, jak dzieli tę pasję z partnerem, dzięki czemu są dla siebie ogromnym wsparciem. 

Więcej o: