Ania Lewandowska radzi, jak zwalczyć przeziębienie. Tonik z kurkumy to nic w porównaniu do drugiego sposobu

Sezon na przeziębienia trwa. Ania Lewandowska, jak zawsze przychodzi z pomocą i proponuje swoim fankom kilka sposób na walkę z katarem i kaszlem. Jedno jest pewne tych sposobów nie stosowała żadna z nas!
Ania Lewandowska motywuje kobiety Ania Lewandowska motywuje kobiety www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska motywuje kobiety

Każdy z nas doskonale wie, że Ania Lewandowska to jedna z największych polskich motywatorek. Ania nie tylko doradza wszystkim w kwestiach treningu i diety, ale okazuje się, że również wtedy, gdy dopada nas przeziębienie. 

Sposoby Ani Lewandowskiej Sposoby Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Sposoby Ani Lewandowskiej

Trenerka niejednokrotnie pokazywała w swoich social mediach sposoby na różne rzeczy: na kształtną pupę, na płaski brzuch, na energetyzujący koktajl i moglibyśmy tak wymieniać w nieskończoność. Tym razem na tapetę wzięła naturalne leki na chorobę. 

Jak sobie radzić z przeziębieniem? Jak sobie radzić z przeziębieniem? www.instagram.com/annalewandowskahpba

Jak sobie radzić z przeziębieniem?

Jednym z pomysłów trenerki jest tonik z kurkumy. Nasze babcie często stosowały syrop z cebuli czy czosnku, ale o toniku z kurkumy chyba nikt jeszcze nie słyszał. Według Ani taki napój pomoże nam w walce z ostrym przeziębieniem. 

Co zrobić gdy męczy nas kaszel? Co zrobić gdy męczy nas kaszel? www.instagram.com/annalewandowskahpba

Co zrobić gdy męczy nas kaszel?

Również na tę dolegliwość Ania zna doskonały sposób, choć jest on nieco kontrowersyjny i coś nam się wydaje, że tego sposobu nie znacie. 

Smalec na kaszel Smalec na kaszel www.instagram.com/annalewandowskahpba

Smalec na kaszel

Według żony Roberta Lewandowskiego nie ma lepszego sposobu na męczący kaszel u dzieci i dorosłych niż... smalec z gęsi! Lewandowska radzi by robić z niego okłady na klatce piersiowej. Myślicie, że to działa? 

Ania mogłaby być lekarzem? Ania mogłaby być lekarzem? www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania mogłaby być lekarzem?

jak widać trenerka teraz nie doradza już tylko w kwestiach diety czy treningów, ale również niektórych chorób czy przeziębienia. Jej sposoby choć kontrowersyjne może rzeczywiście działają? Kiedy dopadnie was kaszel pójdziecie do lekarza czy zastosujecie się do porad Ani Lewandowskiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.