Honorata Skarbek na nowym zdjęciu odsłania pośladki i porównuje się do innej gwiazdy "Też myślałam, że to Kylie Jenner, jak zobaczyłam to zdjęcie!"

Co prawda Honorata Skarbek już wróciła z rajskich wakacji na Seszelach, ale na jej Instagramie nadal widzimy sporo zdjęć z wyjazdu. Na jednym z nich piosenkarka mocno odsłania swoje pośladki i porównuje się do Kylie Jenner. Widać podobieństwo?
Honorata Skarbek na Seszelach Honorata Skarbek na Seszelach www.instagram.com/honkabiedronka

Honorata Skarbek na Seszelach

Piosenkarka postanowiła zmienić klimat i zimną Polskę zamieniła na gorące klimaty. Oczywiście, gwiazdy z takich wyjazdów chętnie wrzucają relację na swoje profile w social mediach, a jeszcze chętniej odsłaniają ciało. Również Honorata zrobiła obszerną relację dla swoich fanów. 

Umięśniony brzuch piosenkarki Umięśniony brzuch piosenkarki www.instagram.com/honkabiedronka

Umięśniony brzuch piosenkarki

Relacja z wyjazdu na profilu Honoraty zaczyna się od zdjęcia pod drzewem w skąpym kostiumie kąpielowym. Oczywiście da się na nim zauważyć formę gwiazdy. Skarbek ostatnio dużo trenowała na siłowni, żeby móc się pokazać w takim wydaniu. 

Niektórzy zarzucają jej, że to brzuch z aplikacji Niektórzy zarzucają jej, że to brzuch z aplikacji www.instagram.com/honkabiedronka

Niektórzy zarzucają jej, że to brzuch z aplikacji

Niektórzy fani podejrzewają niestety, że to nie prawdziwa forma gwiazdy, a brzuch zrobiony w aplikacji. Pod jedna z fotek Honorata pyta swojego trenera:

@gauer_fitness Jeśli ludzie piszą mi, ze dorobiłam sobie brzuch, to znaczy, ze forma jest ok ?
Honorata pokazała się w stroju Jessiki Mercedes Honorata pokazała się w stroju Jessiki Mercedes www.instagram.com/honkabiedronka

Honorata pokazała się w stroju Jessiki Mercedes

Jeżeli na bieżąco śledzicie naszą blogosferę, to doskonale wiecie, że Jessika Mercedes już nie tylko jest blogerką, ale także projektantką strojów kąpielowych, które pożądane są przez wszystkie gwiazdy. W jednym z modeli pokazała się właśnie Honorata Skarbek

Zdjęcia w dżungli Zdjęcia w dżungli www.instagram.com/honkabiedronka

Zdjęcia w dżungli

Będąc w tak pięknym miejscu nie mogło również zabraknąć zdjęć z dżungli, nad którą zachwyca się gwiazda. 

Honorata Skarbek, jak Kylie Jenner? Honorata Skarbek, jak Kylie Jenner? www.instagram.com/honkabiedronka

Honorata Skarbek, jak Kylie Jenner?

Wiele portali porównywało Honoratę do Kylie Jenner już wtedy, kiedy zaczęła malować się tak jak ona. Niektórzy twierdzili jednak, że to nie przypadek, a specjalny zabieg marketingowy. Na jednym ze zdjęć piosenkarka sama pisze, że widzi u siebie ogromne podobieństwo do amerykańskiej celebrytki. 

Czy Honorata Skarbek ma pośladki jak Kylie Jenner? Czy Honorata Skarbek ma pośladki jak Kylie Jenner? www.instagram.com/honkabiedronka

Czy Honorata Skarbek ma pośladki jak Kylie Jenner?

Znakiem rozpoznawczym rodu Kardashianów są duże, sztuczne pośladki, bo chyba nikt już nie jest w stanie uwierzyć w to, że to geny czy ciężkie treningi. Honorata na swoim profilu postanowiła wrzucić zdjęcie ukazujące jej pupę w całej okazałości. Fotkę podpisała:

Też myślałam, że to Kylie Jenner, jak zobaczyłam to zdjęcie.
Fani komentują zdjęcie Fani komentują zdjęcie www.instagram.com/honkabiedronka

Fani komentują zdjęcie

Pod fotką przewija się mnóstwo komentarzy fanów, którzy są zaniepokojeni, że Honorata chce być porównywana z Kylie Jenner, która uważana jest za bardzo sztuczną i nienaturalną. Pod fotką znajdziemy również takie opinie: 

Ja podobieństwa nie widzę, a przynajmniej nie tak zawrotnego jak komentujący, czy sama główna zainteresowana :) tam mamy zrobionego manekina, a tutaj normalna dziewczynę. Może przy ciut mocniejszym makijażu jest więcej podobieństwa, ale to chyba kwestia tego, ze się na nią stylizujesz.
Fani komentują zdjęcie Fani komentują zdjęcie www.instagram.com/honkabiedronka

Czy Honorata powinna stylizować się na Jenner?

Honorata już nie raz udowodniła, że w wersji "make up, no make up" wygląda najlepiej i najbardziej naturalnie. My na zdjęciu podobieństwa do Kylie Jenner nie widzimy i całe szczęście, bo jak wiadomo naturalne piękno jest najlepsze. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.