W lidze włoskiej ten klub jest na ostatnim miejscu, ale mają najpiękniejszą z WAG's. To żona francuskiego piłkarza

Choć Benevento nie radzi sobie we włoskiej Serie A, to na trybunach za każdym razem zasiada ona - Ludivine Kadri-Sagna. To żona francuskiego piłkarza, która już została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych włoskich WAG's.
Ludivine to żona francuskiego piłkarza Ludivine to żona francuskiego piłkarza www.instagram.com/ludivinesagna

Ludivine to żona francuskiego piłkarza

Ludivine Kadri-Sagna w 2010 roku została żoną francuskiego piłkarza Bacarego Sagna. Od tego momentu para jest nierozłączna, a Ludivine dopinguje partnera na każdym meczeu, o czym świadczą jej zdjęcia na Instagramie. 

Para ma dwóch synów Para ma dwóch synów www.instagram.com/ludivinesagna

Para ma dwóch synów

Choć para pobrała się w 2010 roku, to rok wcześniej na świat przyszedł ich syn Elias. Ludivine często zabiera go na mecze taty. Oprócz niego małżeństwo ma jeszcze jednego syna Kaisa

Ludivine Sagna jest w świetnej formie Ludivine Sagna jest w świetnej formie www.instagram.com/ludivinesagna

Ludivine jest w świetnej formie

Żona piłkarza może pochwalić się naprawdę wspaniałą sylwetką. Choć jest już mamą to takiej figury pozazdrościć jej może nie jedna koleżanka. 

Sagna duży ćwiczy na siłowni Sagna duży ćwiczy na siłowni www.instagram.com/ludivinesagna

Sagna duży ćwiczy na siłowni

Tak świetna forma to zasługa regularnych treningów. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy mnóstwo zdjęć z siłowni. 

Ludvinie chętnie pokazuje swoje szczupłe ciało Ludvinie chętnie pokazuje swoje szczupłe ciało www.instagram.com/ludivinesagna

Ludvinie chętnie pokazuje swoje szczupłe ciało

Kobieta uwielbia chwalić się swoim ciałem nie tylko w strojach kąpielowych, ale również wybierając stylizacje podkreślające jej atuty. Jednym z nich jest bardzo kształtna pupa, którą gwiazda podkreśla np. dopasowanymi sukienkami. 

Jest fanką tenisa Jest fanką tenisa www.instagram.com/ludivinesagna

Jest fanką tenisa

Nie samą piłką żyje Ludvinie. Na jej Instagramie znajdziemy również sporo zdjęć z kortów tenisowych. Choć nie widzimy na nich czy sama gra w tenisa to z pewnością jest ona wielką fanką tego sportu. 

Nie opuszcza żadnego meczu Nie opuszcza żadnego meczu www.instagram.com/ludivinesagna

Nie opuszcza żadnego meczu

Jej mąż Bacary może liczyć na jej wsparcie zawsze. Jego żona chętnie przychodzi na mecze i mu kibicuje. Na trybunach wygląda zawsze perfekcyjnie. 

Uwielbia modę Uwielbia modę www.instagram.com/ludivinesagna

Uwielbia modę

Jak na prawdziwą kobietę przystało Ludivine uwielbia modę. Widać to nie tylko w jej stylu ubierania, ale chętnie wybiera się ona także na tygodnie mody, które są bardzo popularne wśród gwiazd i blogerek. 

Kiedyś była modelką Kiedyś była modelką www.instagram.com/ludivinesagna

Kiedyś była modelką

To zamiłowanie do mody nie wzięło się znikąd. Ludvinie kiedyś pracowała jako modelka. Wybór tego zawodu wcale nas nie dziwi, bo jest piękną kobietą. 

Czy Ludvinie zostanie nową gwiazdą? Czy Ludvinie zostanie nową gwiazdą? www.instagram.com/ludivinesagna

Czy Ludvinie zostanie nową gwiazdą?

Na świecie mamy już kilka takich WAG's, które są rozpoznawalne nie tylko w danym kraju, ale również poza jego granicami. Zalicza się do nich również nasza polska Anna Lewandowska, która nie tylko robi karierę w Polsce, ale także w Niemczech, gdzie gra jej mąż. Myślicie, że z Ludvinie będzie podobnie? 

Więcej o: