Na wspólnej świętuje swoje 15 urodziny! Tak zmieniły się największe gwiazdy serialu. Niektóre z nich przeszły ogromną metamorfozę

W tym roku swoje huczne 15 urodziny obchodzi kultowy serial TVN "Na wspólnej". na przestrzeni tych kilkunastu lat gwiazdy grające w produkcji diametralnie się zmieniły. Zobaczcie, jak wyglądały w pierwszych odcinkach, a jak teraz.
Serial wystartował w 2003 roku Serial wystartował w 2003 roku www.instagram.com/nawspolnej_tvn

Serial wystartował w 2003 roku

Dokładnie 23 stycznia 2003 roku po raz pierwszy na antenie telewizji TVN mogliśmy zobaczyć serial 'Na Wspólnej'. Perypetie bohaterów na przestrzeni lat bardzo się zmieniały. Tak jak wątki w serialu tak i gwiazdy (niektóre diametralnie) zmieniły swój wygląd. Zobaczcie, jak wyglądali kiedyś, a jak teraz. 

Pierwsza obsada serialu Pierwsza obsada serialu www.nawspolnej.tvn.pl

Pierwsza obsada serialu

Jak widać na załączonym zdjęciu, pierwsza obsada serialu nie była wcale aż tak duża. Niektórzy z aktorów tacy, jak Jakub Wesołowski, Robert Kudelski, Ilona Wrońska czy Grażyna Wolszczak grają w serialu do dziś. 

Pierwsze zdjęcie, które zostało zrobione na planie dokładnie pokazuje, jak bardzo zmienili się grający w serialu aktorzy. Choć kiedy spojrzymy np. na Annę Korcz, to ta aktorka mimo upływu lat nadal wygląda tak samo. 

Wszystkie kobiety kochały się Igorze z 'Na Wspólnej' Wszystkie kobiety kochały się Igorze z 'Na Wspólnej' www.instagram.com/nawspolnej_tvn

Wszystkie kobiety kochały się Igorze z "Na Wspólnej"

To właśnie Igor był największym ciachem tego serialu. Wszystkie kobiety kochały się w nim. Jakub Wesołowski, bo tak naprawdę nazywa się aktor do dziś dnia gra w tej hitowej produkcji. W czasie jego przygody w serialu wielokrotnie zmieniały się jego partnerki. Ostatecznie Igor jest związany teraz z Elżbietą. 

Tak wygląda Jakub Wesołowski teraz Tak wygląda Jakub Wesołowski teraz www.instagram.com/jakubwesolowski

Tak wygląda Jakub Wesołowski teraz

Jakub Wesołowski to nadal niezłe ciacho. Niestety fanki, już na jego widok tak nie wzdychają, bo aktor ma piękną żonę Agnieszkę, a także małą córeczkę. Mimo wszystko uważa się, że to jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. 

Michał i Kinga Brzozowscy Michał i Kinga Brzozowscy www.instagram.com/nawspolnej_tvn

Michał i Kinga Brzozowscy

To jedna z tych serialowych par, która wielu przeciwności losu nadal jest razem. Co prawda w najnowszych odcinkach borykają się oni z problemem choroby Michała, ale wcześniejsze doświadczenia pokazują, że są w stanie przetrwać wszystko. Zobaczcie, jak bardzo zmienili się aktorzy. 

Ilona Wrońska czyli serialowa Kinga Brzozowska Ilona Wrońska czyli serialowa Kinga Brzozowska www.instagram.com/ilona_wronska

Ilona Wrońska czyli serialowa Kinga Brzozowska

Ilona Wrońska, bo tak nazywa się naprawdę aktorka odgrywająca Kingę na co dzień związana jest z innym aktorem , Leszkiem Lichotą. Widać, że w jej wyglądzie nie tylko zmieniła się fryzura, ale przede wszystkim styl. Gwiazda na co dzień również bardzo dba o swoją sylwetkę wykonując treningi EMS. 

Robert Kudelski czyli serialowy Michał Brzozowski Robert Kudelski czyli serialowy Michał Brzozowski www.instagram.com/robertkudelski

Robert Kudelski czyli serialowy Michał Brzozowski

Największa widoczna zmiana w wyglądzie aktora, który odgrywa rolę Michała Brzozowskiego to kilka kilogramów na plusie. Wcześniej aktor był znacznie chudszy, ale teraz wygląda zdecydowanie lepiej. 

Żaneta Zięba zupełnie inaczej teraz wygląda Żaneta Zięba zupełnie inaczej teraz wygląda www.instagram.com/nawspolnej_tvn

Żaneta Zięba zupełnie inaczej teraz wygląda

Serialowa Żaneta w serialu też nie miała łatwego życia. Choć teraz jej perypetie się już ustabilizowały to my zwracamy głównie uwagę na jej wygląd. Anna Guzik wygląda teraz bosko! Ale zobaczcie to w kolejnym slajdzie. 

Anna Guzik schudła Anna Guzik schudła www.facebook.com/Anna-Guzik

Anna Guzik schudła

Anna Guzik to jedna z tych gwiazd z serialu 'Na Wspólnej', która diametralnie schudła. Wcześniej miała bardziej 'pyzowatą' twarz, a teraz wygląda po prostu świetnie! 

Joanna Jabłczyńska zaczynała jako nastolatka Joanna Jabłczyńska zaczynała jako nastolatka www.instagram.com/joannajablczynska

Joanna Jabłczyńska zaczynała jako nastolatka

Serialowa Marta Hoffer swoją przygodę w serialu zaczynała jako nastolatka. Na przełomie lat Joanna Jabłczyńska zmieniła styl i wydoroślała. Choć teraz gwiazda ma 32 lata, to czasami jest nam w to trudno uwierzyć. 

Joanna Jabłczyńska teraz Joanna Jabłczyńska teraz www.instagram.com/joannajablczynska

Joanna Jabłczyńska teraz

Zobaczcie jak wygląda teraz aktorka odgrywająca rolę Marty Hoffer. Mimo upływu lat nadal piękna!

Kamil i Zuza Hoffer Kamil i Zuza Hoffer www.filmweb.pl

Kamil i Zuza Hoffer

Kamil i Zuza czyli Kazimierz Mazur i Małgorzata Socha w serialu tworzą szczęśliwe małżeństwo. Oboje przeszli ogromne metamorfozy. 

Małgorzata Socha wygląda teraz bosko Małgorzata Socha wygląda teraz bosko www.instagram.com/malgosia_socha

Małgorzata Socha wygląda teraz bosko

Media co chwila rozpisują się nad tym, jak dobrze wygląda ta aktorka. Choć jest już mamą, to takiej figury jak ma Małgorzata Socha pozazdrościć jej może nie jedna koleżanka. 

Kamil i Zuza Hoffer Kamil i Zuza Hoffer www.instagram.com/nawspolnej_tvn

Tak wyglądają teraz aktorki z "Na Wspólnej"

Niedawno na profilu Instagramowym 'Na Wspólnej' pojawiło się zdjęcie aktorek z serialu. Zobaczcie jak się prezentują. Naszym zdaniem wszystkie wyglądają teraz świetnie! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.