Widzieliście rapującą Chodakowską? To absolutny hit sieci. Fani komentują: "Jak Ty świetnie śpiewasz!!!"

Była już tańcząca Ewa Chodakowska, teraz jest rapująca. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć tych filmików, to koniecznie nadróbcie zaległości, bo te filmiki podbijają internet. To po prostu trzeba zobaczyć!
Za to Polki kochają Ewę Chodakowską Za to Polki kochają Ewę Chodakowską www.instagram.com/chodakowskaewa

Za to Polki kochają Ewę Chodakowską

Trenerka już niejednokrotnie w swoich social mediach udowadniała, jak ogromny dystans ma do siebie i, że tak naprawdę jest jest taka, jak my. Od kilku dni rapująca Ewa Chodakowska jest prawdziwym hitem w sieci.  

Tańcząca Ewa Chodakowska Tańcząca Ewa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa

Tańcząca Ewa Chodakowska

Kiedyś na profilu trenerki pojawił się filmik, na którym Ewa tańczy. Jej fanki był nim zachwycone! trzeba przyznać, że Chodakowska ma niesamowite wyczucie rytmu. 

'Ciotka Choda' 'Ciotka Choda' www.instagram.com/chodakowskaewa

"Ciotka Choda"

Od kilku dni W Warszawie przebywa rodzina Ewy Chodakowskiej, z którą trenerka spędza ferie zimowe. Chodakowska pomogła córce swojego brata znaleźć idealną studniówką kreację, ale to nie to jest największym hitem sieci. Zobaczcie jak rapuje Ewa Chodakowska. 

Ewa uwielbia spędzać czas z rodziną Ewa uwielbia spędzać czas z rodziną www.instagram.com/vanessaflorczak

Ewa uwielbia spędzać czas z rodziną

Nie tylko na filmikach, ale również na zdjęciach widać, że Ewa jest super ciocią i uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną. Pod jednym z nich napisała, jak spędzała czas z najbliższymi: 

Zakupy, galerie, restauracje.. kino.. od jednego miejsca do drugiego .. My nie lubimy siedzieć w jednym miejscu. Wiesz Kochana, nie pokazuje nas cały czas.. ale w samochodzie już był MUST!
Rapująca 'Ciotka Choda' Rapująca 'Ciotka Choda' www.instagram.com/chodakowskaewa

Rapująca "Ciotka Choda"

Ewa na swoim Insta Story pokazała filmiki, an których śpiewa takie hity, jak drdre - forgot about DRE czy Tede - HOT 16 CHALLENGE. Fanom tak się one spodobały, że trenerka postanowiła wrzucić wszystkie stories na swój Instagram. 

Chodakowska hitem internetu Chodakowska hitem internetu www.instagram.com/chodakowskaewa

Chodakowska hitem internetu

Zobaczcie sami jak Ewa radzi sobie podczas rapowania! 

Chodakowska po raz kolejny udowadnia, że ma dystans do siebie Chodakowska po raz kolejny udowadnia, że ma dystans do siebie www.instagram.com/chodakowskaewa

Chodakowska po raz kolejny udowadnia, że ma dystans do siebie

Ten filmik to kolejny dowód na to, że Ewa Chodakowska ma ogromny dystans do siebie. Fanki trenerki są nim zachwycone, a pod postem czytamy takie komentarze jak: 

Ciotka Choda najlepsza! :D -napisała jedna z nich. 
Nie przepadam raczej za rapem, ale jak #ChodaRapuje to miażdży system. - dodała inna.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.