Kinga Rusin na starych okładkach "Fajna "Pyza" z Pani była....". Tak zmieniła się gwiazda przez 25 lat pracy w TV

W tym roku Kinga Rusin świętuje ćwierćwiecze swojej pracy. Z tej okazji dziennikarka postanowiła pokazać sklejkę zdjęć swoich starych okładek. Trzeba przyznać, że prezenterka przeszła ogromną metamorfozę. Jak wyglądała kiedyś?
Kinga Rusin to jedna z najpopularniejszych dziennikarek Kinga Rusin to jedna z najpopularniejszych dziennikarek www.instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin to jedna z najpopularniejszych dziennikarek

Zdecydowanie Kinga Rusin jest jedną z najbardziej popularnych dziennikarek w Polsce. Gwiazda nie tylko obecna jest już od 25 lat na naszych ekranach TV, ale również udziela się ona w swoich social mediach, na których nie brakuje zdjęć w skąpych bikini. Mimo wieku Kinga wygląda coraz młodziej. A jak wyglądała kiedyś? 

Kinga Rusin jest prowadzącą 'Dzień dobry TVN' Kinga Rusin jest prowadzącą 'Dzień dobry TVN' www.instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin jest prowadzącą "Dzień dobry TVN"

Kinga Rusin od dłuższego czasu związana jest z telewizją TVN. Prezenterka już od dawna jest prowadzącą popularnej śniadaniówki "Dzień dobry TVN"

Mimo wieku dziennikarka jest nadal w świetnej formie Mimo wieku dziennikarka jest nadal w świetnej formie www.instagram.com/kingarusin

Mimo wieku dziennikarka jest nadal w świetnej formie

Choć Kinga Rusin ma 46 lat, w ogóle nie wygląda na swój wiek. Prezenterka chętnie uprawia sporty sezonowe takie jak narty czy kitesurfing. 

Kinga Rusin może pochwalić się szczupłym ciałem Kinga Rusin może pochwalić się szczupłym ciałem www.instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin może pochwalić się szczupłym ciałem

Regularne treningi i zdrowia dieta pomagają utrzymać gwieździe boską sylwetkę. Rusin może pochwalić się naprawdę szczupłym ciałem i umięśnionym brzuchem. A jak wyglądała 25 lat temu? 

Rusin na starych okładkach Rusin na starych okładkach www.instagram.com/kingarusin

Rusin na starych okładkach

Z okazji 25-lecia swojej pracy gwiazda postanowiła przypomnieć swoim fanom, jak kiedyś wyglądała. Trzeba przyznać, że na tych zdjęciach wygląda zupełnie inaczej. 

Dzisiaj mija dokładnie ćwierć wieku mojej pracy na ekranie tv. Zadebiutowałam 5. lutego 1993 roku zapowiadając program na antenie TVP1. Później byłam również reporterem, producentem, scenarzystą, realizatorem, a jak było trzeba operatorem i montażystą. Przeprowadziłam setki wywiadów z wielkimi gwiazdami, wybitnymi twórcami, odkrywcami, naukowcami, nieprzeciętnymi ludźmi. Zrealizowałam dziesiątki reportaży zarówno w Polsce jak i zagranicą. Przeżyłam w tv niesamowite przygody - 8 sezonów z You Can Dance, a obecnie 3cią już edycję Agenta. I zawsze, kiedy wydaje mi się, że telewizja nie ma już dla mnie tajemnic niespodziewanie znów mnie czymś zaskakuje. Nie sposób się nią znudzić. Na swojej zawodowej drodze spotkałam ludzi, którzy uwierzyli we mnie i dali mi szansę. Bez nich nie byłoby mnie tutaj. Tak samo jak nie byłoby mnie tu gdyby nie Wy, widzowie. Dziękuję za wszystkie wyrazy sympatii, za zaufanie, za to że jesteście ze mną na dobre i złe. Uwielbiam to co robię. Jestem szczęściarą.
Magazyn Gala również pokazał stare zdjęcie Kingi Rusin Magazyn Gala również pokazał stare zdjęcie Kingi Rusin www.instagram.com/magazyngala

Magazyn Gala również pokazał stare zdjęcie Kingi Rusin

Również jeden z magazynów na swój profil na Instagramie wrzucił zdjęcie Kingi Rusin z 2006 roku. Prezenterka ma na nim totalnie krótkie włosy, choć w takiej fryzurze również wyglądała bardzo kobieco tak, jak teraz w długich włosach. 

Portale modowe uważają ją za ikonę stylu Portale modowe uważają ją za ikonę stylu www.instagram.com/kingarusin

Portale modowe uważają ją za ikonę stylu

Wiele portali modowych uważa Kingę Rusin za prawdziwą ikonę stylu. Wielokrotnie była już ona nagradzana nie tylko za swoje osiągnięcia dziennikarskie, ale również te modowe. 

Prezenterka bardzo się zmieniła Prezenterka bardzo się zmieniła www.instagram.com/kingarusin

Prezenterka bardzo się zmieniła

Choć wygląd gwiazdy bardzo się zmienił, nadal pozostaje ona jedną z najbardziej uśmiechniętych dziennikarek w polskim show-biznesie. Mówi się, że kobieta jest , jak wino i to określenie rzeczywiście do Kingi Rusin bardzo pasuje. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.