Lewandowska zdradziła co pobudza ją zawsze przed treningiem. Możecie to przygotować same w domu

Ania Lewandowska co jakiś czas na Instagramie proponuje swoim fankom proste przepisy na zdrowe koktajle. Tym razem trenerka wymyśliła energetyzujący, pobudzający napój, który każda z nas może wypić przed treningiem. Ten przepis jest tak prosty, że każdy z nas zrobi go w domu.
Oferta sklepów z suplementami jest szeroka Oferta sklepów z suplementami jest szeroka www.instagram.com/annalewandowskahpba

Oferta sklepów z suplementami jest szeroka

W ofercie sklepów z suplementami znajdziemy mnóstwo specyfików, które mają nas pobudzić przed treningiem. Niestety w większości zawierają one mnóstwo chemii, a ich zbyt długie stosowanie może przyczynić się do niechcianych skutków ubocznych. Ania również w ofercie swojego sklepu ma podobne preparaty, ale w większości są one na bazie ziół. 

Ania dużo trenuje Ania dużo trenuje www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania dużo trenuje

Jak na prawdziwą trenerkę przystało, Ania nie odpuszcza treningów nawet w święta. Jako, że jest młodą mamą z pewnością zdrowy napój energetyczny pozwala jej jeszcze bardziej zmotywować się do działania i daje jej jeszcze większego kopa. Trenerka proponuje koktajl energetyczny, a nie popularne "energetyki", w których składzie na drugim miejscu znajduje się cukier. 

Energetyzujący, pobudzający koktajl Energetyzujący, pobudzający koktajl www.instagram.com/annalewandowskahpba

Energetyzujący, pobudzający koktajl

Zobaczcie jak wygląda energetyzujący, pobudzający koktajl według Ani Lewandowskiej

Składniki:
-płatki owsiane - 2 łyżki, 20g
-naturalna kawa mielona - 1 i 1/2 łyżeczki, 3g
-banan - 2/3 sztuki, 132g
-białko ryżowe - 1/2 porcji, 15g
-mleko kokosowe (napój) - 3/4 szklanki, 188ml
-cynamon mielony - szczypta
Sposób przygotowania:
1. Kawę zalej niewielką ilością wrzącej wody i odstaw do zaparzenia.
2. Zlej kawę bez fusów.
3. Zblenduj wszystkie składniki z dodatkiem kawy i mleka roślinnego.
Zdrowe odżywianie według Ani Lewandowskiej Zdrowe odżywianie według Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Zdrowe odżywianie według Ani Lewandowskiej

Warto pamiętać o tym, że zdrowa dieta i trening powinny iść zawsze w parze. Lewandowska często o tym przypomina swoim fankom wrzucając podobne przepisy, do tego który widzieliście powyżej. 

Nowe wyzwania Ani Nowe wyzwania Ani www.instagram.com/annalewandowskahpba

Nowe wyzwania Ani

Jeżeli obserwujecie Anię na Instagramie to wiecie, że przed nią zupełnie nowe wyzwania. Już wkrótce trenerka otworzy swój kolejny biznes "Baby by Ann". Tym bardziej nie dziwi nas post Lewandowskiej na Instagramie o koktajlu pobudzającym, bo teraz z pewnością będzie potrzebowała mnóstwo energii. Jak widać nawet podczas sesji Ania wybiera zdrowe, zielone koktajle. 

Oferta Ani Lewandowskiej wciąż się powiększa Oferta Ani Lewandowskiej wciąż się powiększa www.instagram.com/annalewandowskahpba

Oferta Ani Lewandowskiej wciąż się powiększa

Trenerka w swoim sklepie "Foods by Ann" zaczynała od kilku batonów, a teraz znajdziemy w niej nie tylko fit słodycze, ale również sproszkowane warzywa i owoce, shake, gotowe owsianki, musli, olej kokosowy czy adaptogeny. Jedno jest pewne, to jeszcze nie koniec i z pewnością Ania zaskoczy nas jeszcze nie raz. 

Więcej o: