Pamiętacie "Spice Girls"? W tym roku znów je usłyszymy. Jak zmieniły się piosenkarki? Niektóre z nich są nie do poznania

W latach 90. to one były prawdziwymi gwiazdami. "Spice Girls" podbijały listy przebojów piosenką "Wanna be", która do dziś jest nam wszystkim znana. W tym roku powracają, a wiele z nich jest nie do poznania! Jak wyglądają piosenkarki?
www.instagram.com/spicegirlsnet www.instagram.com/spicegirlsnet www.instagram.com/spicegirlsnet

"Spice Girls" były jednym z najpopularniejszych zespołów w latach 90.

Nie ma chyba osoby, która choć raz nie słyszała by największego hitu "Spice Girls", Wanna be. W latach 90. to właśnie ta piosenka królowała we wszystkich stacjach muzycznych, a znawcy muzyki zespołowi wróżyli niesamowity sukces. Rzeczywiście ich sukcesem była liczba 85 milionów sprzedanych płyt. 

Każda poszła w innym kierunku Każda poszła w innym kierunku www.instagram.com/spicegirlsnet

Każda poszła w innym kierunku

Niestety po pewnym czasie zespół się rozpadł, a każda z dziewczyn poszła we własnym kierunku. Wiele z nich nie zostało już w branży muzycznej, a niektóre totalnie ją zmieniły. 

Jak teraz wyglądają gwiazdy 'Spice Girls'? Jak teraz wyglądają gwiazdy 'Spice Girls'? www.instagram.com/spicegirlsnet

Jak teraz wyglądają gwiazdy "Spice Girls"?

Pamiętacie ich kolorowe stylizacje, opalone ciała i przedłużane włosy? Po nich nie ma już ani śladu. Piosenkarki zespołu bardzo się zmieniły, a wiele z nich jest nie do poznania. Chociażby Victoria Beckham, która przeszła diametralną metamorfozę. Zobaczcie "Spice Girls" kiedyś i dziś. 

Victoria Beckham kiedyś i dziś Victoria Beckham kiedyś i dziś www.instagram.com/spicegirlsnet; www.instagram.com/victoriabeckham

Victoria Beckham kiedyś i dziś

Victoria Beckham, czyli Posh Spice kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Mocna opalenizna, powiększone piersi i kiczowaty styl były jej znakiem rozpoznawczym. Na przełomie lat była piosenkarka bardzo się zmieniła, a dziś uważana jest za ikonę stylu. Victoria Beckham ma swoją markę modową, a także jest mamą czwórki dzieci i żoną Davida Beckhama. 

Mel B kiedyś i dziś Mel B kiedyś i dziś www.instagram.com/spicegirlsnet; www.instagram.com/officialmelb

Mel B kiedyś i dziś

Melanie Brown, czyli Scary Spice dziś głównie znana jest jako Mel B. Kiedyś uwielbiała ubrania w panterkę, a jej znakiem rozpoznawczym było bujne afro na głowie. Po rozpadzie Spice Girls Mel B poszła w zupełnie innym kierunku i została znaną trenerką fitness. Dziś również ona wygląda zupełnie inaczej. Mel B jest także mamą trójki dzieci. 

Melanie C kiedyś i dziś Melanie C kiedyś i dziś www.instagram.com/spicegirlsnet; www.instagram.com/melaniecmusic

Melanie C kiedyś i dziś

Melanie Chisolm, czyli Sporty Spice dziś znana jest szerszemu gronu publiczności jako Melanie C. Jako jedna z niewielu została w branży muzycznej po rozpadzie zespołu, ale od niedawna kojarzona jest także ze sportem. Na swoim profilu na Instagramie chętnie pokazuje jak ćwiczy, ale również nie brakuje na nim zdjęć z koncertów. Jej styl także diametralnie się zmienił. 

Geri Halliwell kiedyś i dziś Geri Halliwell kiedyś i dziś www.instagram.com/spicegirlsnet; www.instagram.com/therealgerihalliwell

Geri Halliwell kiedyś i dziś

Geri Halliwell, czyli Ginger Spice. Geri po rozpadzie "Spice Girls" przez jakiś czas nadal zajmowała się muzyką, ale później postawiła na literaturę. Napisała bajkę dla dzieci, ale to nie jedyna rzecz, którą zajmowała się po rozpadzie bandu. Geri wydała kilka płyt DVD z treningami jogi. Halliwell projektowała także ubrania dla firmy NEXT. Obecnie również wygląda zdecydowanie lepiej niż kiedyś. 

Emma Bunton kiedyś i dziś Emma Bunton kiedyś i dziś www.instagram.com/spicegirlsnet; www.instagram.com/emmaleebunton

Emma Bunton kiedyś i dziś

Emma Bunton, czyli Baby Spice. Ta blondwłosa piękność w ogóle zrezygnowała z kariery muzycznej na rzecz kariery w radiu. Po urodzeniu dziecka stworzyła także markę kosmetyczną dla najmłodszych "Kit and Kin". Jedyne co zostało jej z dawnego wyglądu to długie blond włosy. Mimo upływu lat Emma wygląda teraz świetnie! 

Spice Girls w Londynie podczas otwarcia Igrzysk Olimpijskich Spice Girls w Londynie podczas otwarcia Igrzysk Olimpijskich www.instagram.com/spicegirlsdaily

Wielki powrót "Spice Girls"

Wszyscy fani na to długo czekali. Kiedy w 2012 roku gwiazdy pojawiły się wspólnie na scenie otwierającej Igrzyska Olimpijskie w Londynie słyszało się pogłoski, że to już wtedy zespół się reaktywuje. Niestety był to jednorazowy występ. 

'Spice Girls' znów razem 'Spice Girls' znów razem www.instagram.com/victoriabeckham

"Spice Girls" znów razem

Niedawno na Instagramie wszystkich członkiń zespołu pojawiła się wspólna fotka. Od tego momentu spekulacje na temat powrotu "Spice Girls" nie cichną. Według nieoficjalnych informacji grupa ma nagrać nową płytę ze swoimi największymi hitami, a także pojawiać się w programach TV, a nawet wziąć udział w talent show w Chinach. Co z tego wyjdzie? Czas pokaże, ale my nie możemy się już doczekać! A wy?

Więcej o:
Copyright © Agora SA