To już niemalże pewne, że Katarzynę Warnkę zobaczymy w klatce podczas walki MMA. Gwiazda zmieni totalnie wizerunek

Dotychczas Katarzyna Warnke kojarzona była z rolami, w których grała seksowne kobiety. Przed aktorką zupełnie nowe wyzwanie. Tym razem chodzi o walkę podczas gali MMA. Wzięła przykład z kolegi z planu Tomasza Oświecińskiego?
Katarzyna Warnke to jedna z najpopularniejszych aktorek Katarzyna Warnke to jedna z najpopularniejszych aktorek www.instagram.com/kasiawarnke

Katarzyna Warnke to jedna z najpopularniejszych aktorek

Choć do niedawna nikt jeszcze o niej nie słyszał, to od dobrych kilkunastu miesięcy jest o niej cały czas głośno. Katarzyna Warnke na stałe weszła do polskiego kina wcielając się w takie role, które z widzem zostają na dłużej. 

Zagrała w hitowej produkcji 'Botoks' Zagrała w hitowej produkcji 'Botoks' www.instagram.com/kasiawarnke

Zagrała w hitowej produkcji "Botoks"

Choć ten film miał swoich zwolenników, ale też przeciwników to i tak okazał się prawdziwym hitem. Katarzyna Warnke w filmie "Botoks" wcieliła się w rolę lekarza, ginekologa. Z pewnością ta rola nie była dla niej łatwa, bo w filmie mogliśmy zobaczyć sceny z aborcji, które poruszyły by każdego. 

Już wkrótce zobaczymy ją w filmie 'Kobiety Mafii' Już wkrótce zobaczymy ją w filmie 'Kobiety Mafii' www.instagram.com/kasiawarnke

Już wkrótce zobaczymy ją w filmie "Kobiety Mafii"

Patryk Vega nie próżnuje i już w lutym zobaczymy kolejną jego produkcję. Tym razem to "Kobiety Mafii". Po dwóch częściach Pitbulla, które również okazały się hitem przyszedł czas na film, w którym główną rolę odgrywają kobiety. W tej produkcji Katarzyna Warnke wciela się w rolę kobiety gangstera, która zajmuje się wydawaniem pieniędzy. Jak zwykle jej postać jest bardzo seksowna i kobieca. 

Prywatnie jest żoną Piotra Stramowskiego Prywatnie jest żoną Piotra Stramowskiego www.instagram.com/kasiawarnke

Prywatnie jest żoną Piotra Stramowskiego

Prywatnie Katarzyna Warnke jest żoną innego polskiego, świetnego aktora - Piotra Stramowskiego

Nowe wyzwania Nowe wyzwania www.instagram.com/kasiawarnke

Nowe wyzwania

W sieci pojawiła się informacja, że Katarzyna Warnke już wkrótce rozpocznie zdjęcia do zupełnie nowego filmu. Jakiego? 

Katarzyna Warnke w filmie o zawodniczce MMA Katarzyna Warnke w filmie o zawodniczce MMA www.instagram.com/kasiawarnke

Katarzyna Warnke w filmie o zawodniczce MMA

Takiej produkcji w polskim kinie jeszcze nie było. Za jakiś czas do kin trafi film o zawodniczce MMA. W rolę główną ma się wcielić właśnie Katarzyna Warnke. Aktorka rozpoczęła już ostre treningi o czym świadczyć może jej nowe zdjęcie na Instagramie. To nie jedyne wyzwanie, które czeka gwiazdę. 

Katarzyna Warnke zdradza szczegóły filmu Katarzyna Warnke zdradza szczegóły filmu www.instagram.com/kasiawarnke

Katarzyna Warnke zdradza szczegóły filmu

W jednym z wywiadów Kasia opowiedziała co zamierza zrobić przygotowując się do nowego filmu:

"Zamierzam ściąć włosy na łyso. W ramach przygotowań do kolejnego filmu zaczynam treningi MMA, bo będę grała tam bardzo mocną, bojową postać" - wyjaśniła. "Mam dreszcze, bo nigdy dotąd nie grałam takiej postaci, w filmach i teatrze byłam bardzo kobieca. Niezależnie czy byłam femme fatale w "Ach śpij kochanie", czy lekarką w "Botoksie", ta kobiecość była na pierwszym miejscu. Teraz zamierzam odłożyć ją na dalszy plan".
Czy uda jej się wcielić w rolę zawodniczki MMA? Czy uda jej się wcielić w rolę zawodniczki MMA? www.instagram.com/kasiawarnke

Czy uda jej się wcielić w rolę zawodniczki MMA?

Przed Kasią Warnke nie lada wyzwanie. Niewiele gwiazd decyduje się na takie poświęcenie dla roli. Dobrze wiemy jak wyglądają zawodniczki MMA i nie ma tu mowy o pomalowanych ustach czy długich paznokciach. No cóż, my jesteśmy bardzo ciekawi efektów treningów i całej metamorfozy gwiazdy. Myślicie, że po tym filmie KSW zaprosi ją do prawdziwej walki? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.