Agnieszka Wożniak-Starak szczerze o obozie Lewandowskiej. Co powiedziała dziennikarka?

Obóz Ani Lewandowskiej dobiegł już końca. Gwiazdy chętnie chwaliły się swoimi relacjami z Dojo Stara Wieś. Jedną z uczestniczek była Agnieszka Woźniak-Starak, która pod ostatnim zdjęciem napisała szczerze o treningach Lewandowskiej.
Agnieszka Woźniak-Starak uwielbia sport Agnieszka Woźniak-Starak uwielbia sport www.instagram.com/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak uwielbia sport

Chyba mało kto z nas wie, że dziennikarka uwielbia sport. Dopiero na końcu zeszłego roku,a. a także w tym roku dało się zauważyć jej zamiłowanie do aktywności fizycznej. Jak wyglądał obóz Ani Lewandowskiej okiem Agnieszki Woźniak-Starak?

'I dlaczego ja się nie urodziłam w górach?' - pyta prezenterka 'I dlaczego ja się nie urodziłam w górach?' - pyta prezenterka www.instagram.com/aga_wozniak_starak

"I dlaczego ja się nie urodziłam w górach?" - pyta prezenterka

Zanim przejdziemy do obozu żony Roberta Lewandowskiego przyjrzeliśmy się Instagramowi dziennikarki. Da się zauważyć, że uwielbia ona sporty zimowe w tym w szczególności narty. Pod jedną z fotek Agnieszka nawet zapytała:

I dlaczego ja się nie urodziłam w górach?
Agnieszka Woźniak- Starak była na obozie Ewy Chodakowskiej Agnieszka Woźniak- Starak była na obozie Ewy Chodakowskiej www.instagram.com/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak- Starak była na obozie Ewy Chodakowskiej

Przed tym jak dziennikarka wybrała się na obóz do żony Roberta Lewandowskiego, to była również na tygodniu metamorfoz w Grecji z Ewą Chodakowską. Warto również dodać, że na co dzień gwiazda ćwiczy w jej klubie na warszawskim Wilanowie. 

Prezenterka jest bardzo szczupła Prezenterka jest bardzo szczupła www.instagram.com/aga_wozniak_starak

Prezenterka jest bardzo szczupła

Jeżeli pamiętacie Agnieszkę sprzed kilku lat, to doskonale wiecie, że nie zawsze ona była tak szczupła jak teraz. Dziennikarka może pochwalić się niesamowicie długimi nogami, ale również płaskim brzuchem. 

Frekwencja dopisała Frekwencja dopisała www.instagram.com/annalewandowskahpba

Nikt nie spodziewał się, że Agnieszka pojedzie na obóz do Ani

Jeżeli śledzicie obozy Ani Lewandowskiej to z pewnością wiecie, że są oblegane nie tylko przez jej fanki, ale również gwiazdy i żony piłkarzy. Na poprzednich campach mogliśmy zobaczyć: Zosię Ślotałę, Edytę Pazurę, Martę Glik, Dominikę Grosicką i wiele innych gwiazd. 

Pierwsza relacja z obozu Agnieszki Pierwsza relacja z obozu Agnieszki www.instagram.com/aga_wozniak_starak

Pierwsza relacja z obozu Agnieszki

Fani dowiedzieli się, że prezenterka jest na obozie, kiedy to ona wrzuciła fotkę na swoje Insta Story przed popularnym treningu 'boot camp', który daje nieźle w kość. Widać, że humor dziennikarce jeszcze dopisywał. 

Uczestnicy regularnie biegali Uczestnicy regularnie biegali www.instagram.com/aga_wozniak_starak

Uczestnicy regularnie biegali

Na obozie nie zabrakło również treningów biegowych, które również nie należały do najłatwiejszych. Po jednym z takich treningów Agnieszka Woźniak-Starak napisała opis w formie hashtagów:

#metime #campbyann2018 #koniec #finito #basta #żyję 
Co Agnieszka powiedziała o obozie Ani? Co Agnieszka powiedziała o obozie Ani? www.instagram.com/aga_wozniak_starak

Co Agnieszka powiedziała o obozie Ani?

Jak już wcześniej wspominaliśmy obóz dobiegł końca. Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła wrzucić na swój profil zdjęcie z trenerką, a pod nim napisała co myśli o całym campie:

Wow! Przeżyłam! @annalewandowskahpba dziękuję! Jesteś bardzo inspirującą kobietą! Cieszę się, że mogłam tu być, spotkać te wszystkie fantastyczne dziewczyny, poczuć tę energię, zmęczyć się, wzruszyć. Naprawdę było warto! Wracam z taką siłą, że... #campbyann2018

Myślicie, że pojedzie na kolejne obozy trenerki? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.