Afera pod najnowszym zdjęciem Honoraty Skarbek "Brzuch chyba prosto z aplikacji". Fotkę skomentowała także Doda

Honorata Skarbek postanowiła odpocząć i wyjechała na wakacje na Seszele. Oczywiście z wyjazdu na jej Instagramie pojawiło się już kilka nowych zdjęć. Pod jednym z nich prawdziwa burza o jej brzuch! Fani zarzucają jej, że to nie efekt ćwiczeń tylko Photoshop. Jak wygląda gwiazda?
Honorata od dawna ćwiczy na siłowni Honorata od dawna ćwiczy na siłowni www.instagram.com/honkabiedronka

Honorata od dawna ćwiczy na siłowni

Piosenkarka już od dłuższego czasu ćwiczy na siłowni pod okiem trenera personalnego. Efekty swojej ciężkiej pracy pokazała na zdjęciach z wyjazdu na Seszele. Pod fotkami oczywiście wywołała się prawdziwa burza komentarzy, a wśród nich takie, że to nie trening wyrzeźbił jej brzuch, a Photoshop. Gdzie tkwi prawda? 

Skarbek zdrowo się odżywia Skarbek zdrowo się odżywia www.instagram.com/honkabiedronka

Skarbek zdrowo się odżywia

Przynajmniej możemy to wywnioskować z jej zdjęć, które wrzuca na swoje social media. Widzimy na nich, że gwiazda uwielbia zdrowe koktajle, ale również fit przekąski czy domowy chleb. 

Honorata jak Deynn Honorata jak Deynn www.instagram.com/honkabiedronka

Honorata jak Deynn

Pamiętacie jak Deynn obiecała swoim fanom, że przywiezie im pamiątki ze słonecznej Dominikany (wśród nich np. cygara)? Skarbek wzięła z niej przykład i pod jednym ze zdjęć napisała tak: 

Zgadnijcie, gdzie jestem na wakacjach! Pierwsze trzy osoby, które po 24 h dadzą prawidłową odpowiedź- wygrywają symboliczne pamiątki.
Płaski brzuch Honoraty Skarbek Płaski brzuch Honoraty Skarbek www.instagram.com/honkabiedronka

"To miała być jedna z najpiękniejszych plaż na świecie, ale zasłoniłam" - napisała gwiazda

Już kilka dni po przylocie na rajskie wakacje Honorata pochwaliła się swoją formą. Trzeba przyznać, że jej figura robi wrażenie i chyba gwiazda dawno nie wyglądała tak dobrze. Oczywiście pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy chwalących gwiazdę, ale również takie, które dają do myślenia. Wielu zarzuciło jej, że to nie forma z treningu, a brzuch z aplikacji. Innymi słowy fani posądzają ją o obróbkę zdjęcia w Photoshopie. 

Honorata pyta swojego trenera czy jej brzuch jest ok Honorata pyta swojego trenera czy jej brzuch jest ok www.instagram.com/honkabiedronka

Honorata pyta swojego trenera czy jej brzuch jest ok

Piosenkarka błyskawicznie zareagowała na postawione jej zarzuty w sprawie Photoshopa i pod innym zdjęciem pyta swojego trenera: 

@gauer_fitness Jeśli ludzie piszą mi, ze dorobiłam sobie brzuch, to znaczy, ze forma jest ok ?

Jej mocno wyrzeźbiony brzuch rzeczywiście wzbudza sporo kontrowersji, bo do niedawna Honorata nie mogła pochwalić się aż tak wspaniałą formą. Zdjęcie z brzuchem postanowiła również skomentować Doda. Co napisała?

Doda komentuje zdjęcie Honoraty Doda komentuje zdjęcie Honoraty www.instagram.com/honkabiedronka

Doda komentuje zdjęcie Honoraty

Wiedzieliście w ogóle, że Doda i Honorata się znają? Co napisała piosenkarka młodszej koleżance po fachu? 

@honkabiedronka stara! Ale masz super bęca! Szacunek!!!!!
Treningi czy Photoshop? Treningi czy Photoshop? www.instagram.com/honkabiedronka

Treningi czy Photoshop?

To nie pierwsza gwiazda, która jest posądzana o to, że używa popularnego programu Photoshop. Czy obecna forma Honoraty Skarbek to efekt ciężkich treningów czy kilku kliknięć myszką tego raczej się nie dowiemy. A wy co o tym myślicie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.