Martyna Wojciechowska nie zawsze wyglądała tak, jak teraz. Zobaczcie niesamowitą metamorfozę dziennikarki

Martyna Wojciechowska, to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Jej program "Kobieta na krańcu świata" porusza tysiące fanów formatu. Choć teraz ma blond długie włosy, to nie zawsze tak wyglądała. Jak się zmieniła?
Martyna Wojciechowska w 1997 roku Martyna Wojciechowska w 1997 roku www.instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska w 1997 roku

Mało chyba kto pamięta to zdjęcie z okładki Martyny Wojciechowskiej dla gazety 'Zwierciadło' w 1997 roku. Dziennikarka jest na nim w ogóle do siebie nie podobna. Pomijając już jej kolor włosów da się zauważyć, że stylizacja i fryzura teraz z pewnością by się już tak nie sprawdziły. 

Martyna Wojciechowska kiedyś Martyna Wojciechowska kiedyś www.instagram.com/martyna.world

Wojciechowska 20 lat temu!

Przy okazji jubileuszu stacji TVN, Martyna postanowiła znaleźć stare zdjęcia z tego okresu jej pracy. No cóż, choć jej rysy twarzy nadal pozostają bez zmian, to ta fryzura kompletnie jej nie pasowała. 

Skoro moja stacja świętuje 20 lat, to postanowiłam trochę pogrzebać i przypomnieć sobie siebie sprzed wielu lat na antenie. Powiem tak - zdecydowanie wolę siebie teraz.
Później podróżniczka znów zmieniła fryzurę Później podróżniczka znów zmieniła fryzurę www.instagram.com/martyna.world

Później podróżniczka znów zmieniła fryzurę

Kilka lat później Martyna znów zmieniła fryzurę. Swoje ciemne dotąd włosy zamieniła na nieco jaśniejszy odcień i ścięła na tak zwaną 'bombkę'. Jak widać miłość do motoryzacji pozostała jej do dziś. 

W 2009 roku dziennikarka odwiedziła Antarktydę W 2009 roku dziennikarka odwiedziła Antarktydę www.instagram.com/martyna.world

W 2009 roku dziennikarka odwiedziła Antarktydę

Każdy z nas doskonale wie, że Martyna uwielbia podróżować. Często gwiazda wybiera miejsca (krańce świata), w które nikt inny by nie pojechał, tylko ona. To właśnie dlatego, że jest ona autentyczna w tym co robi jej program cieszy się tak dużą popularnością. Na tym zdjęciu dziennikarka wygląda już zdecydowanie bardziej tak jak teraz. 

Martyna wygląda teraz świetnie! Martyna wygląda teraz świetnie! www.instagram.com/martyna.world

Martyna wygląda teraz świetnie!

Nie da się ukryć, że Wojciechowska wygląda teraz świetnie. Długie blond włosy zdecydowanie odejmują jej lat, a naturalny codzienny look sprawia, że mamy wrażenie, że wygląda jeszcze młodziej niż np. 2009 roku. Choć nie często widzimy ją w sukienkach czy innych tego typu stylizacjach, to jak już je zakłada wygląda olśniewająco. 

Magazyny modowe zapraszają ją na swoje okładki Magazyny modowe zapraszają ją na swoje okładki www.instagram.com/martyna.world

Magazyny modowe zapraszają ją na swoje okładki

Wcale nie dziwi nas fakt, że magazyny dla kobiet marzą o tym by na ich okładce pojawiła się właśnie Martyna Wojciechowska. Kiedy już się to dzieje dziennikarka zawsze wygląda bardzo kobieco i naturalnie (nigdy nie jest przerysowana). 

Martyna ma śliczną córeczkę Martyna ma śliczną córeczkę www.instagram.com/martyna.world

Martyna ma śliczną córeczkę

Podróżniczka chętnie na swoim profilu na Instagramie pokazuje również swoją córeczkę. Dziewczynka nie tylko przypomina mamę, ale jej niebieskie oczy są po prostu hipnotyzujące. 

Dziennikarka zna się z Anią Lewandowską Dziennikarka zna się z Anią Lewandowską www.instagram.com/martyna.world

Dziennikarka zna się z Anią Lewandowską

Kiedyś Ania Lewandowska napisała, że to właśnie Martyna jest jej motywacją. Trudno się dziwić, bo Wojciechowska to jedna z tych kobiet, która udowadnia, że jak się chce to można wszystko. Z pewnością jest ona inspiracją nie tylko dla żony Roberta Lewandowskiego, ale również dla wielu innych kobiet. My podziwiamy ją od lat!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.