Fani zarzucają Natalii Siwiec anoreksję "Bardzo proszę o zjedzenie jakiegoś kotlecika". Przesadziła z dietą i treningami?

Natalia Siwiec nadal przebywa na wakacjach w gorącym Meksyku. Jej ostatnie zdjęcie wzbudziło w sieci sporo kontrowersji. Fani zarzucają jej, że przesadziła z treningiem i dietą, a to początek anoreksji. Rzeczywiście tak źle wygląda?
Natalia Siwiec kilka miesięcy temu została mamą Natalia Siwiec kilka miesięcy temu została mamą www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec kilka miesięcy temu została mamą

Temat ciąży Natalii Siwiec nadal przewija się w mediach. Choć gwiazda urodziła już swoją córeczkę kilka miesięcy temu, to niektórzy nadal nie mogą wyjść z zachwytu, jak udało jej się tak szybko wrócić do formy. Teraz pojawił się temat anoreksji. Niektórzy podejrzewają, że jej dieta i treningi idą w złym kierunku. 

Rajskie wakacje w Meksyku Rajskie wakacje w Meksyku www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Rajskie wakacje w Meksyku

Gwiazda obecnie przebywa w Meksyku skąd możemy zobaczyć obszerną relację na jej Instagramie. Natalia chętnie chwali się szczupłym ciałem i pięknymi widokami. 

Nawet na wakacjach gwiazda dba o figurę Nawet na wakacjach gwiazda dba o figurę www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Nawet na wakacjach gwiazda dba o figurę

Wśród jej zdjęć znajdziemy również takie, które sugerować mogą, że nawet podczas urlopu Natalia dba o swoją figurę. Gwiazda chętnie na swój profil wrzuca zdjęcia, na których pije owocowe koktajle i napoje proteinowe. 

Fani zarzucają jej anoreksję Fani zarzucają jej anoreksję www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Fani zarzucają jej anoreksję

Pod jednym z jej zdjęć na Instagramie pojawiło się sporo komentarzy sugerujących, że gwiazda boryka się z anoreksją. 

Photoshop przekombinowany a jak nie to anoreksja bez przesady raczki jak u 15 latki. -piszą fani. 

Tutaj przy zdjęciu pojawia się również temat Photoshopa. Zobaczcie, o które zdjęcie chodzi. 

Natalia jest zbyt chuda? Natalia jest zbyt chuda? www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Natalia jest zbyt chuda?

To właśnie pod tym zdjęciem wywołała się prawdziwa burza. Jedni twierdzą, że jest chora na anoreksję, inni że przesadziła z Photoshopem. Zobaczcie, co piszą pod tym zdjęciem. 

-Nie wierzcie we wszystko co widzicie na Instagramie. Zdjęcie jest wyretuszowane, nos pomniejszony, skóra wygładzona, nogi i ręce wyszczuplone. Aplikacja facetune albo Photoshop zdziałają cuda na każdym. Ale zdjęcie nadal ładne, nawet jeśli przekłamane:)
-Ale chudzina. Az nieciekawie.
-Zawsze uważałam że jesteś piękną kobietą, ale kurcze to zdjęcie. Strasznie chude nogi i ręce a duża głowa, jak typowy obraz anoreksji.
Fani bronią Natalii Fani bronią Natalii www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Fanki bronią Natalii

Pod zdjęciem pojawiło się również sporo komentarzy broniących Natalię

Wy tak na poważnie z tymi komentarzami? Czasem zdjęcia wychodzą nieproporcjonalnie bez użycia Photoshopa , każdy z nas czasem wyszedł na zdjęciu inaczej niż w rzeczywistości - po co ta drama. Na innych załączonych zdjęcia widać ciało i jest zadbane po prostu czasem się tyje a czasem się traci na wadze wiec radzę więcej pozytywnego podejścia do życia i innych ta negatywna energia zupełnie jest zbędna - ciąża poród itp nie oznacza że każda mama musi być bardzo zaniedbana po dzidzi pozdrawiam ! 
Czy to kwestia zdjęcia? Czy to kwestia zdjęcia? www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Czy to kwestia zdjęcia?

Rzeczywiście, kiedy spojrzymy na inne zdjęcia Natalii nie ma się do czego przyczepić. Siwiec jest na nich po prostu bardzo szczupła, ale dodajmy, że gwiazda zawsze taka była. Zdjęcie, pod którym wywołała się cała ta afera może jest delikatnie przerobione, ale może też być to kwestia ustawienia. Póki co Natalia nie odniosła się do tego, że ma anoreksję. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.