Tak wygląda obóz Ani Lewandowskiej od kulis. Wśród uczestniczek są żony piłkarzy i gwiazdy, ale to ktoś inny zrobił furorę. Kto to był?

W tym roku zainteresowanie zimowym obozem Ani Lewandowskiej przerosło najśmielsze oczekiwania. Miejsca sprzedały się w 14 minut! Jak zawsze nie zabrakło na nim gwiazd, a także partnerek piłkarzy. Kto się pojawił i jak wygląda obóz zza kulis?
To już kolejna edycja 'Camp by Ann' To już kolejna edycja 'Camp by Ann' www.instagram.com/annalewandowskahpba

To już kolejna edycja "Camp by Ann"

Choć jest już to kolejna edycja tygodniowego obozu Ani Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś, to zainteresowanie nadal jest ogromne. Miejsca na wyjazd rozeszły się w zaledwie 14 minut! Komu udało się zarezerwować wyjazd za 3 tysiące złotych? Zobaczcie sami! 

Ania dla swoich uczestników przygotowała press packi Ania dla swoich uczestników przygotowała press packi www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania dla swoich uczestników przygotowała press packi

Na każdego uczestnika obozu czekała miła niespodzianka. Lewandowska przygotowała dla uczestników obozu pakiet powitalny, a w nim: woda Kinga Pienińska, Oshee, oleje roślinne, prezent od Calzedonii, kosmetyki do ciała i włosów i oczywiście produkty "Foods by Ann"

Frekwencja dopisała Frekwencja dopisała www.instagram.com/annalewandowskahpba

Frekwencja dopisała

Choć każdy z uczestników wrzuca na swój profil zdjęcia i insta relacje, to dopiero zdjęcie wspólne oddaje, jak dużo osób bierze udział w obozach Ani Lewandowskiej. A kto ze znanych osób tym razem chciał przez tydzień potrenować z Anią Lewandowską? 

Ania wzięła swoją najlepszą przyjaciółkę Ania wzięła swoją najlepszą przyjaciółkę www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania wzięła swoją najlepszą przyjaciółkę

W teamie Ani Lewandowskiej znajdziemy nie tylko znakomitych trenerów, ale również i przyjaciół trenerki. Pod zdjęciem z Olą Dec, z którą gwiazda przyjaźni się już od kilkunastu lat, Ania napisała tak:

#TheBestFriend Nasze tradycyjne zdjęcie od 10 lat ... na macie... na której trenowałyśmy jeszcze będąc w reprezentacji Polski w karate, a teraz będąc na obozie.
Ania wzięła na obóz Klarę Ania wzięła na obóz Klarę www.instagram.com/lewandowska_fanpage

Ania wzięła na obóz Klarę

Na obozie nie mogło również zabraknąć najważniejszej kobiety w życiu Ani, czyli... Klary! Trenerka chętnie pokazuje, jak spędza z dzieckiem czas między treningami, a także dba o jej zbilansowaną dietę. 

Dominika Grosicka już po raz kolejny przyjechała na obóz Dominika Grosicka już po raz kolejny przyjechała na obóz www.instagram.com/dominikagrosicka

Dominika Grosicka już po raz kolejny przyjechała na obóz

Dominika Grosicka w Dojo Stara Wieś pojawiła się już po raz kolejny. Żona Kamila Grosickiego na co dzień sama dużo ćwiczy, dlatego nic dziwnego, że i w tym roku postanowiła przyjechać do swojej przyjaciółki na camp. 

Marta Glik również pojawiła się na obozie Marta Glik również pojawiła się na obozie www.instagram.com/dominikagrosicka

Marta Glik również pojawiła się na obozie

Nie tylko żona Kamila Grosickiego, ale również żona Kamila Glika - Marta przyjechała do Ani. Ona również chętnie chwali się na co dzień efektami swoich treningów, odsłaniając ciało na Instagramie. 

Ile razy trenują uczestnicy obozu? Ile razy trenują uczestnicy obozu? www.instagram.com/miss_zi

Ile razy trenują uczestnicy obozu?

Zosia Ślotała, to kolejna gwiazda, która u Ani na obozie nie jest po raz pierwszy. Gwiazda przyznała, że dziennie wykonują wszyscy aż 3 treningi! 

Ślotała zdradziła co sprawia jej największą trudność Ślotała zdradziła co sprawia jej największą trudność www.instagram.com/miss_zi

Ślotała zdradziła co sprawia jej największą trudność

Projektantka ubranek dla dzieci pod jednym ze zdjęć przyznała się, co sprawia jej największą trudność na obozie: 

Poranne bieganie zaliczone!!! Jest to dla mnie najtrudniejszy trening podczas całego dnia dlatego możecie sobie wyobrazić moje szczęście za każdym razem jak dobiegam do mety!
Na obozie pojawiła się znana dziennikarka Na obozie pojawiła się znana dziennikarka www.instagram.com/aga_wozniak_starak

Na obozie pojawiła się znana dziennikarka

Chyba nikt się nie spodziewał, że również ona pojawi się u Ani Lewandowskiej. Mowa oczywiście o Agnieszce Woźniak-Starak. Choć dziennikarka na swój profil na Instagramie nie wrzuciła żadnego zdjęcia, to na jej Insta Story mogliśmy zobaczyć relację przed treningiem. 

Goś specjalny Goś specjalny www.instagram.com/martaglik

Gość specjalny

Jak co roku, na obozie u trenerki, pojawia się jakiś gość specjalny, który ma wykład motywacyjny dla wszystkich kobiet. W zeszłym roku był to Rafał Maserak, a w tym? 

Kuba Wesołowski opowiedział o swojej historii Kuba Wesołowski opowiedział o swojej historii www.instagram.com/annalewandowskahpba

Kuba Wesołowski opowiedział o swojej historii

W tym roku Ania zaprosiła aktora Jakuba Wesołowskiego, z którym jak sama przyznała zna się już od dłuższego czasu. Co o nim napisała pod zdjęciem? 

@jakubwesolowski był dzisiaj naszym gościem specjalny na obozie! I wiecie co... znam Kubę od wielu lat... ale to w jaki sposób poprowadził wykład dla uczestników... WOW! Jestem pod wrażeniem! Potrafi inspirować! To człowiek o wielkim sercu i ambicjach! Dzięki Kuba! Ps. I tak Cię przekonam do jarmużu i buraka ... to będzie już level II Twojej diety (praca w toku @szczureczek i Różyczka możecie buc dumne!

To właśnie on był największym zaskoczeniem tegorocznej edycji obozu. Chcielibyście pojechać do niej na obóz? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.