Takiego zdjęcia u Kim Kardashian jeszcze nikt nie widział. Gwiazda pozuje zupełnie nago pokazując swoją formę. Przesada?

To, że Kim Kardashian lubi odsłaniać swoje ciało na zdjęciach chyba już nikogo nie dziwi. Tym razem celebrytka poszła o krok dalej i pokazała się zupełnie nago. Zdjęcia z jej najnowszej sesji wzbudzają sporo kontrowersji w sieci, a wszyscy zastanawiają się co na to jej dzieci.
Kim Kardashian ma dwójkę dzieci Kim Kardashian ma dwójkę dzieci www.instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian ma dwójkę dzieci

Kim Kardashian to matka dwójki dzieci: córki North i synka Sainta. Wszyscy dobrze wiemy, że Kim uwielbia chwalić się swoim ciałem, tym bardziej, że wróciła do świetnej formy sprzed ciąży. Niestety jej najnowsze zdjęcia wzbudzają sporo kontrowersji. Czy celebrytka przypadkiem nie przesadziła? 

Kim często odsłania brzuch Kim często odsłania brzuch www.instagram.com/kimkardashian

Kim często odsłania brzuch

Zdjęcia w skąpych bikini czy bieliźnie nie są dla niej niczym nowym. Gwiazda często na swoim instagramie publikuje fotki odsłaniające ciało. Wcale nas to nie dziwi, bo fani uwielbiają taki kontent na jej profilu, a pod zdjęciami często jest po kilka milionów like'ów. 

Kardashianka zdradziła swój trik z 2008 roku Kardashianka zdradziła swój trik z 2008 roku www.instagram.com/kimkardashian

Kardashianka zdradziła swój trik z 2008 roku

Celebrytka postanowiła się również pochwalić trikiem, jaki stosuje kiedy zakłada kreacje, do których nie może mieć biustonosza. Otóż Kim Kardashian po prostu przykleja swoje piersi na plastry. Oczywiście nie obyło się bez pokazania tej fotki, na której Kim już i tak bardzo dużo pokazała, ale to nie są jeszcze te zdjęcia, o które w tym artykule chodzi. 

Gwiazda stosuje nowy detoks Gwiazda stosuje nowy detoks www.instagram.com/kimkardashian

Gwiazda stosuje nowy detoks

Niedawno w swoich social mediach Kim pochwaliła się nowym detoksem, który stosuje już od dłuższego czasu. Samo zdjęcie jest bardzo wyzywające. Gwiazda pozuje na nim w skąpym białym komplecie popijając mleko. Od razu rzuca nam się w oczy jej płaski i umięśniony brzuch. Widać, że detoks przynosi zamierzone efekty. 

Pierwsze odważne zdjęcie Kim Pierwsze odważne zdjęcie Kim www.instagram.com/kimkardashian

Pierwsze odważne zdjęcie Kim

Jakiś czas temu Kardashianka postanowiła pokazać swoim fanom zdjęcie, na którym widzimy nie tylko jej formę, ale również połowę piersi. Gdyby nie jej ręce, zobaczylibyśmy je w pełnej okazałości. Kolejne zdjęcie, które zobaczycie jest już o wiele bardziej pikantne. 

Kim pokazała całe piersi Kim pokazała całe piersi www.instagram.com/kimkardashian

Kim pokazała całe piersi

To właśnie to zdjęcie wywołała prawdziwą burzę w sieci. Kardashian pokazała na nim całe piersi, a całą resztę zakryła kusymi majtkami. Oczywiście jej fani są nim zachwyceni, ale pojawiają się też komentarze, w których zarzucają jej, że matka nie powinna pokazywać takich zdjęć w sieci. Przesadziła? 

Cała sesja celebrytki Cała sesja celebrytki www.instagram.com/kimkardashian

Cała sesja celebrytki

To nie jedyne tak odważne zdjęcie na jej profilu. na kolejnym choć ma już zasłonięta połowę ciała, to i tak w ostentacyjny sposób wypina swoją ogromną pupę. Czy takie zdjęcia to nie jest już lekka przesada? 

Kardashianka przesadziła? Kardashianka przesadziła? www.instagram.com/kimkardashian

Kardashianka przesadziła?

Czy Kim musi naprawdę odsłaniać całe ciało by zwrócić na siebie uwagę. Niestety naszym zdaniem grubo przesadziła. A wy co o tym myślicie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.