Tak szczupłej Mariah Carey jeszcze nie widzieliście. Piosenkarka schudła ponad 12 kilogramów

Wielu zarzucało jej, że wyszczupla się na zdjęciach na Instagramie, ale nowe fotki Mariah Carey nie kłamią - gwiazda schudła i to bardzo. Śmiało można powiedzieć, że dawno nie wyglądała tak dobrze. Jak jej się to udało?
Mariah Carey kiedyś Mariah Carey kiedyś www.instagram.com/mariahcarey

Mariah Carey kiedyś

Piosenkarka chętnie na swoim Instagramie pokazuje stare zdjęcia. Na załączonym zdjęciu widzicie Mariah w 1994 roku. Widać, że gwiazda była wtedy w niezłej formie. 

Wszyscy znamy ją z jednej piosenki Wszyscy znamy ją z jednej piosenki www.instagram.com/mariahcarey

Wszyscy znamy ją z jednej piosenki

Chyba każdy z nas kojarzy Mariah Carey z jedną piosenką, a mianowicie 'All I want for Christmas is You'. W okresie świątecznym możemy usłyszeć ten utwór w każdej stacji radiowej i w każdym centrum handlowym. To właśnie dzięki niemu Mariah zdobyła tak ogromną popularność. 

Mariah Carey bardzo przytyła Mariah Carey bardzo przytyła www.instagram.com/mariahcarey

Mariah Carey bardzo przytyła

Niestety w swojej całej karierze Mariah Carey miała też gorszy moment jeżeli chodzi o jej wygląd fizyczny. Piosenkarka znacząco przytyła co było bardzo zauważalne podczas jej koncertów. Niestety na jej Instagramie na próżno szukać zdjęć z nadprogramowymi kilogramami. 

W 2015 roku widać było różnicę w jej wyglądzie W 2015 roku widać było różnicę w jej wyglądzie www.instagram.com/mariahcarey

W 2015 roku widać było różnicę w jej wyglądzie

W 2015 roku na jednym z wyjść na czerwony dywan piosenkarka założyła kreację, która jeszcze bardziej uwydatniła jej kilogramy na plusie. Dało się to także zauważyć nie tylko po brzuchu, ale przede wszystkim po buzi, która była znacznie okrąglejsza. 

Jak gwiazda wygląda teraz? Jak gwiazda wygląda teraz? www.instagram.com/mariahcarey

Jak gwiazda wygląda teraz?

Najnowsze zdjęcia potwierdzają, że piosenkarka znacząco schudła. Po wystającym brzuchu nie ma już śladu. Również zeszczuplały jej nogi, a także na twarzy pojawiły się kości policzkowe. Widać, że gwiazda wzięła się za siebie, bo wygląda świetnie!

Jak gwiazda wygląda teraz? Jak gwiazda wygląda teraz? www.instagram.com/mariahcarey

Piosenkarka uwielbia chwalić się ciałem

Wśród jej zdjęć znajdziemy również te bardziej odważne. Po swojej metamorfozie piosenkarka chętnie odsłania swoje kształtne, duże pośladki. 

Sekret tkwi w tych dwóch produktach Sekret tkwi w tych dwóch produktach www.instagram.com/mariahcarey

Sekret tkwi w tych dwóch produktach

Jeżeli zastanawiacie się jak udało jej się tak schudnąć, to już zdradzamy wam sekret. W jednym z wywiadów Mariah zdradziła, że udało jej się schudnąć bo jadła tylko te dwa produkty - łososia norweskiego i kapary. Piosenkarka dodała, że jadła je codziennie. Oto cały sekret. 

Naszym zdaniem Mariah wygląda teraz bosko! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.