Sonia Bohosiewicz pokazała ile przytyła w pierwszej ciąży. Ta liczba zwala z nóg, ale teraz wygląda świetnie

Sonia Bohosiewicz to mama dwójki synów. Aktorka niedawno na swoim Instagramie przyznała się do tego ile przytyła w ciąży. Trzeba przyznać, że ta liczba zwala z nóg, ale mimo tego gwiazda wygląda teraz świetnie. Jak udało jej się wrócić do takiej formy?
Sonia Bohosiewicz to popularna aktorka Sonia Bohosiewicz to popularna aktorka www.instagram.com/soniabohosiewicz

Sonia Bohosiewicz to popularna aktorka

Sonia Bohosiewicz to aktorka, która znana jest głównie z ról serialowych, ale również filmowych. Aktorka często pracuje także na deskach teatrów. Dzięki temu, że gwiazda potrafi wcielić się w najróżniejsze role często angażowana jest do dużych produkcji. Niedawno zagrała w filmie "Narzeczony na niby", a w zeszłym roku także w serialu "Diagnoza". 

Sonia ma siostrę Maję Sonia ma siostrę Maję www.instagram.com/soniabohosiewicz

Sonia ma siostrę Maję

Sonia ma również młodszą siostrę Maję, która również z zawodu jest aktorką. Od niedawna obie panie mogą wymieniać się doświadczeniami jeżeli chodzi o wychowywanie dzieci, bo Sonia ma dwóch synów, a Maja ma córeczkę i chłopca. Ich poczucie humoru i to w jaki sposób pokazują swoje życie w sieci cieszy się sporym zainteresowaniem fanów, a to z kolei przekłada się na liczbę obserwujących. Na Instagramie Sonię śledzi już prawie 160 tysięcy obserwatorów. 

Gwiazda przyznała się, że sporo przytyła w ciąży Gwiazda przyznała się, że sporo przytyła w ciąży www.instagram.com/soniabohosiewicz

Gwiazda przyznała się, że sporo przytyła w ciąży

Temat ciąży gwiazd w mediach jest jednym z najlepszych i najbardziej "klikalnych" w sieci. Kiedy gwiazda zachodzi w ciążę wszyscy zastanawiają się jaka będzie płeć dziecka i czy pokaże jej zdjęcia. Z reguły gwiazdy nie chwalą się tym ile kilogramów na plusie zobaczyły w czasie ciąży, ale Sonia postanowiła to zrobić. 

Sonia przytyła 33 kg! Sonia przytyła 33 kg! www.instagram.com/soniabohosiewicz

Sonia przytyła 33 kg!

Ostatnio na Instagramie bardzo modny jest challenge "5 faktów o mnie". Sonia również wzięła w nim udział i nie tylko przyznała się do tego ile przytyła w ciąży, ale również pokazała zdjęcia z tamtego okresu. Wynik 33 kilogramów na plusie jest naprawdę zaskakujący, bo mimo wszystko nie było tego aż tak bardzo widać. 

Bohosiewicz opowiedziała o tym co wtedy myślała Bohosiewicz opowiedziała o tym co wtedy myślała www.instagram.com/soniabohosiewicz

Bohosiewicz opowiedziała o tym co wtedy myślała

Sonia na jednym ze zdjęć napisała:

I ciągle myślałam, że zatrzymała mi się woda 

Rzeczywiście na tej fotce zdecydowanie bardziej widać, że aktorce tych kilogramów w ciązy przybyło naprawdę sporo. 

Aktorka uwielbia zdrowy styl życia Aktorka uwielbia zdrowy styl życia www.instagram.com/soniabohosiewicz

Aktorka uwielbia zdrowy styl życia

Po nadprogramowych kilogramach gwiazdy nie ma już śladu. Bohosiewicz wygląda teraz świetnie. Gwiazda uwielbia zdrowy styl życia i chętnie chwali się tym na Instagramie. 

Sonia była na diecie dr Dąbrowskiej Sonia była na diecie dr Dąbrowskiej www.instagram.com/soniabohosiewicz

Sonia była na diecie dr Dąbrowskiej

W zeszłym roku media zauważyły, że aktorka chudnie w oczach. To wszystko za sprawą postu dr Dąbrowskiej, na którym 30 kilogramów schudła również Karolina Szostak. Gwiazda w jednym z wywiadów przyznała, że nigdy nie miała więcej energii niż teraz. 

Sonia była na diecie dr Dąbrowskiej Sonia była na diecie dr Dąbrowskiej www.instagram.com/soniabohosiewicz

Bohosiewicz wygląda teraz świetnie

Mimo tego, że aktorka w tym roku skończy 43 lata, to nadal wygląda świetnie. Niektórzy twierdzą, że nigdy nie wyglądała tak dobrze jak teraz. Na jej profilu znajdziemy mnóstwo zdjęć odsłaniających nogi, bo zdecydowanie to jeden z jej największych atutów. Zdrowa diety i treningi dają niesamowite efekty.

A wy co myślicie o jej metamorfozie? 

Więcej o: