Ewa Chodakowska rusza z zupełnie nowym projektem. W Polsce czegoś takiego jeszcze nie było. Domyślacie się o co chodzi?

Każdy z nas z pewnością kojarzy choć jedną płytę treningową Ewy Chodakowskiej. W tym roku trenerka zapowiada zupełnie nowy projekt, którego nikt wcześniej nie zrobił. Biorąc pod uwagę co to jest, może to być prawdziwy hit, a grono jej fanek znowu wzrośnie. Domyślacie się o co może chodzić?
Ewa Chodakowska to trenerka 'wszystkich Polek' Ewa Chodakowska to trenerka 'wszystkich Polek' www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska to trenerka "wszystkich Polek"

Trenerka niejednokrotnie już udowodniła, że motywowanie innych kobiet wychodzi jej znakomicie. Na jej Facebooku możemy zobaczyć już ponad 2 miliony fanów, a na Instagramie ponad 1,3 miliona fanów. Te liczby robią naprawdę wrażenie. Oprócz tego ilość komentarzy świadczy o tym, że jej fanki są bardzo zaangażowane w "związek" z Chodakowską

Jej płyty to prawdziwe bestsellery Jej płyty to prawdziwe bestsellery www.instagram.com/chodakowskaewa

Jej płyty to prawdziwe bestsellery

Jak się pewnie domyślacie, każda z jej nowych płyt sprzedaje się jak świeże bułeczki. Jednym z jej najbardziej kultowych programów treningowych jest "Skalpel". To właśnie dzięki niemu Chodakowska zdobyła tak szerokie grono fanów. Oczywiście, to tylko jedna z wielu płyt DVD Ewy. 

Trenerka otworzyła swój klub Trenerka otworzyła swój klub www.instagram.com/chodakowskaewa

Trenerka otworzyła swój klub

Jako bardzo przedsiębiorcza kobieta, Ewa nie tylko skupiła się na nagrywaniu płyt treningowych, ale również stworzyła swój własny klub na warszawskim Wilanowie. Również on okazał się strzałem w dziesiątkę, bo trenują w nim nie tylko fanki Chodakowskiej, ale również gwiazdy takie jak Małgorzata Rozenek-Majdan czy Julia Kamińska

Tygodnie metamorfoz Tygodnie metamorfoz www.instagram.com/chodakowskaewa

Tygodnie metamorfoz

Kolejnym pomysłem, który zwiększa comiesięczne dochody przedsiębiorczej Chodakowskiej są tygodnie metamorfoz, które cieszą się naprawdę ogromnym zainteresowaniem ze strony kobiet, ale też mężczyzn. To właśnie na jednym z nich trenerka wpadła na kolejny, najprawdopodobniej genialny pomysł. Jaki? 

Chodakowska tworzy zupełnie nowy projekt Chodakowska tworzy zupełnie nowy projekt www.instagram.com/chodakowskaewa

Chodakowska tworzy zupełnie nowy projekt

Ten rok będzie przełomowy z pewnością dla kobiet... 50+! To właśnie dla nich trenerka postanowiła stworzyć program treningowy. Okazuje się, że Ewa nie nagrała tej płyty sama, a ze swoimi fankami, które poznała na tygodniu metamorfoz. Co znajdziemy na nowej płycie i kim są kobiety, które wystąpią z Ewą

Ewa zaprosiła na płytę swoje fanki Ewa zaprosiła na płytę swoje fanki www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa zaprosiła na płytę swoje fanki

Pod zdjęciem zapowiadającym projekt pojawił się taki wpis: 

Pamiętasz z INSTASTORY bohaterki mojego ostatniego Tygodnia Metamorfozy? Ania - tuz obok mnie - ginekolog - prywatnie mama dwójki dzieci.. w tym roku będzie obchodzić swoje 60te urodziny?? i Iwonka - stomatolog - prywatnie mama 8 dzieci (nie, nie pomyliłam się) - lat 50?? Dwie Kobiety, dwie inspiracje.. DWIE RAKIETY pełne energii. Z Ania poznałam się rok temu na Tygodniu Metamorfozy.. w minionym roku Ania uczestniczyła aż w trzech wyjazdach, a Iwonkę poznałam na ostatnim wyjeździe.. na którym Ania była już po raz czwarty. Od dłuższego czasu chodził za mną program 50+ .. a kiedy złapałam się z tymi dwiema NAJ BABECZKAMI, od razu zakomunikowałam, ze spotykamy się ASAP na planie!!
Co znajdziemy na płycie dla kobiet 50+ Co znajdziemy na płycie dla kobiet 50+ www.instagram.com/chodakowskaewa

Co znajdziemy na płycie dla kobiet 50+

Oczywiście, najnowszy projekt Ewy będzie odróżniał się od dotychczasowych, chociażby tempem wykonywania ćwiczeń. Co w takim razie tam znajdziemy? 

W poniedziałek nagrałam razem z dziewczynami program DLA TOTALNIE POCZĄTKUJĄCYCH, dla osób po 50-tce .. dla tych z Was, które chcą w bezpieczny sposób zadbać o swoją kondycję, zdrowie, zwiększyć zakres ruchów w stawach - mobilność.. popracować nad stabilizującą i nie paść przy tym bez tchu. TEN PROGRAM JEST DLA WSZYSTKICH, którzy dotychczas mówili - Choda jest kilerem, to nie dla mnie. Rozmawiałam dziś z Ania i Iwonką - obie przyznają, ze mają lekkie zakwasy, w miejscach o których istnieniu zapomniały, przy czym dziewczyny są wysportowane.. zatem MISSION accomplished!!
Choda powiększy swoje grono fanów? Choda powiększy swoje grono fanów? www.instagram.com/chodakowskaewa

Choda powiększy swoje grono fanów?

Ta płyta może okazać się dla trenerki kolejnym przełomowym momentem. Do tej pory czegoś takiego jeszcze nie było! Myślicie, że kobiety 50+ będą chciały z nią ćwiczyć? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.