Rozenek znowu wrzuca zdjęcie po treningu, a fani: "Byłaś kobietą z klasą, a teraz jesteś kobietą w majtkach"

Najpierw instagramowa afera o biust, a teraz o... krocze. Małgosia Rozenek Majdan dostaje mnóstwo komentarzy, mówiących o tym, że nie przystoi jej takie obnażanie ciała. A gwiazda chciała się tylko pochwalić, że wróciła na siłownię.
Instagram.com/m_rozenek/ Instagram.com/m_rozenek/ Instagram.com/m_rozenek/

Dekolt w centrum uwagi

Zaczęło się od zdjęcia powyżej. Gwiazda skończyła nagrania do nowego programu TVN "Iron Majdan", które wiązało się z częstymi wyjazdami. Teraz więcej przebywa w Warszawie, więc postanowiła wrócić do regularnych treningów. 

Małgosia zaprezentowała piękny, pastelowy strój sportowy z dość wyciętym dekoltem. Fani zwrócili uwagę w ten sposób:

Pani Małgosiu, cenię Panią, szanuję, obserwuję i nie hejtuję, żeby było jasne, ale dlaczego na każdym prawie zdjęciu pokazuje Pani piersi? Czy to jest karta przetargowa do ludzi by zdobyć większość ilość fanów? Jest dużo fajniejszych pomysłów na bycie celebrytą lub zdobycie sławy...pozdrawiam Pani Małgosiu p.s. żeby było jasne, że nie hejtuję.
Za dużo sztuczności, ale jak się chce wyglądać na mniej niż swoje 48 lat...... Wcześniej (przed poprawkami) ok kobieta. Piękno to natura. Sztuczność jest już zauważalna na każdym kroku. Takie czasy niestety.....
Małgorzata Rozenek ma dwóch synów Małgorzata Rozenek ma dwóch synów www.instagram.com/m_rozenek

Treningi to codzienność Małgosi

Zdjęcia z treningów często możemy zobaczyć u Małgosi. Gwiazda trenuje regularnie, ma własną trenerkę personalną, ale czasem ćwiczy też z Ewą Chodakowską i z trenerem z teamu Ewy - Tomkiem Choińskim. 

Instagram.com/m_rozenek Instagram.com/m_rozenek Instagram.com/m_rozenek

W bikini pokazuje najwięcej

Małgosia ma świetną sylwetkę, a zdjęcia z siłowni wcale nie należą do tych najbardziej "rozebranych". Podczas wakacji chwali się opalenizną w mocno wyciętym bikini.

Małgorzata Rozenek Majdan, Instagram Małgorzata Rozenek Majdan, Instagram Małgorzata Rozenek Majdan, Instagram

Zdjęcia w majtkach jeszcze nie było...

Ostatnie zdjęcie Małgosi także nie przeszło bez echa. Małgosia podpisała je "Trening zrobiony. Tydzień rozpoczęty". Fani rozpoczęli dyskusję:

Byłaś kobietą z klasą, a teraz jesteś kobietą w majtkach.
Przykro... Jako mama dwóch córek mam inne wyobrażenie kogoś, kto w programie telewizyjnym daje przykład młodym dziewczynom. Za to z przyjemnością będę nadal oglądać profil pani Tatiany Mindewicz- Puacz.

Byli też tacy, którzy bronili gwiazdy:

a co gorszacego jest w tym zdjęciu? Bo całkowicie tego niezauwazam. Pokazane uda? Na plaży /basenie /latem też ma je zakrywac?
A ja uwielbiam to zdjęcie.. " Perfekcyjna Pani Domu" pokazała, że ma śliczne, naturalne uda. Napewno nie jedna kobieta w tym momencie zdała sobie sprawę, że nogi nie muszą być proste jak słup, żeby być niesamowicie sexowne. Co w tym złego
Małgorzata Rozenek Majdan, Instagram Małgorzata Rozenek Majdan, Instagram Małgorzata Rozenek Majdan, Instagram

Gwiazda ma super ciało!

Czy widzicie coś gorszącego w zdjęciach Małgosi? My zwracamy uwagę na świetną sylwetkę, której może jej pozazdrościć niejedna fanka siłowni.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.