Ostatnio pokazała się bez makijażu, a teraz wspiera internetową akcję jednej z makijażystek. O co chodzi?

Ewa Chodakowska od zawsze podkreśla, że lubi naturalność. Jedyne, co gwiazda poprawiła w swoim wyglądzie to piersi. Ostatnio pokazała się bez makijażu, a teraz wspiera akcję jednej z makijażystek. O co w tym wszystkim chodzi?
Chodakowska ceni sobie naturalność Chodakowska ceni sobie naturalność www.instagram.com/chodakowskaewa

Chodakowska ceni sobie naturalność

Ewa Chodakowska od lat jest w naszym polskim show-biznesie. Jej podejście do kobiet pozwoliło jej zebrać ponad dwumilionowe grono fanów, nie tylko u nas w kraju, ale również na całym świecie. Chodakowska od zawsze podkreśla, że naturalność się ceni. 

Ewa powiększyła sobie piersi Ewa powiększyła sobie piersi www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa powiększyła sobie piersi

Jedyne do czego mogą przyczepić się jej hejterzy, to powiększone piersi, chociaż trenerka o tym otwarcie mówi. Niektórzy zarzucali jej też, że powiększyła usta, ale jej zdjęcia z dzieciństwa potwierdzają, że to po prostu dobre geny.

Ewa Chodakowska pokazała się bez grama makijażu Ewa Chodakowska pokazała się bez grama makijażu www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska pokazała się bez grama makijażu

Przy okazji ostatniej sesji zdjęciowej, Ewa Chodakowska pokazała się bez grama makijażu. Zobaczcie co napisała pod zdjęciem.

Ja? Na co dzień? Stawiam na makijaż tak... ale na MASKĘ NIE. Podkreślaj swoje cechy, nie zakrywaj swojej wyjątkowości. Nie chowaj się za makijażem. Chyba pierwszy raz wrzucam tu fotkę kompetnie sauté .. po lewej.. bez filtra, bez grama make up'u.. Po prawej make up robiony przez @sylwiamakeup .. Na codzień maluje się sama .. wrzucam podkład, podkreślam delikatnie brwi, rzęsy jeśli nie są zrobione (te zazwyczaj są robię u @zofia_jasinska - ale nie przesadnie .. zawsze proszę o naturalny look, tak żeby nie musieć malować rzęs, co jest super wygodne przy treningu, ale żeby je było widać) .. na usta nakładam błyszczyk i lecę.. mój makijaż zajmuje mi 10 minut..
Chodakowska wspiera akcję znajomej makijażystki Chodakowska wspiera akcję znajomej makijażystki www.instagram.com/chodakowskaewa

Chodakowska wspiera akcję znajomej makijażystki

Wiemy, że Ewa Chodakowska często wspiera akcje, z którymi w jakiś sposób się utożsamia. Tym razem trenerka postanowiła głośno mówić o akcji #twarztoniepisanka. A o co w niej chodzi? 

Akcja #twarztoniepisanka Akcja #twarztoniepisanka www.instagram.com/chodakowskaewa

Akcja #twarztoniepisanka

Jedna z polskich makijażystek Sylwia Rakowska, postanowiła stworzyć hasztag #twarztoniepisanka. Jak sama nazwa wskazuje chodzi o to, by swoim makijażem podkreślać nasze naturalne piękno, a nie malować na niej czasem drugą twarz. Sylwia też chce walczyć z tym, że kobiety nie wyobrażają sobie siebie bez makijażu i nie chcą się tak pokazywać publicznie, nawet kiedy muszą wyjść tylko do sklepu spożywczego. Co o tym wszystkim napisała Ewa?

Ewa Chodakowska o akcji #twarztoniepisanka Ewa Chodakowska o akcji #twarztoniepisanka www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska o akcji #twarztoniepisanka

Oczywiście również u trenerki nie mogło zabraknąć obszernego wpisu, w którym wyraża swoje zdanie. Co napisała Ewa?

Nigdy nikomu nie napisałam "jesteś gruba to siedź w domu" .. nigdy nie oceniam nikogo, poprzez pryzmat dodatkowych x kg! Tak jest tez z akcja #twarztoniepisanka ! To akcja której zamysł był i wciąż jest taki sam jak tej mojej powyżej!! PODKREŚL SWOJE PIĘKNO!! I tutaj nie chodzi o to żeby się nie malować (przecież pomysłodawczyni jest make up ARTIST i pracuje w zawodzie - na co dzień maluje) , nie bawić makijażem.. nie robić makijaży artystycznych.. ale żeby NIE BAĆ SIĘ WYJŚĆ Z DOMU BEZ MAJKAPU, czy w naturalnym mejkapie.. Wiesz ile dziewczyn pisze "bez mejkapu nie wychodzę z domu" , "śpię w makijażu żeby mnie mąż niepomalowanej nie widział", "nie pójdę tak do sklepu, bo jestem na sportowo i saute" conajmniej jakby to było wyjście na czerwony dywan.. Osoby zamalowujące swoją indywidualność na co dzień, ruszyły trend poprzez który wiele dziewczyn czuje się NAGIE bez mejkapu.. ile ja razy słyszałam "A co Ty nie wyspałaś się?" Nie Kochanie NIE POMALOWAŁAM SIĘ
Trenerka nigdy nie namawiała kobiet żeby wyglądały tak jak ona Trenerka nigdy nie namawiała kobiet żeby wyglądały tak jak ona www.instagram.com/chodakowskaewa

Trenerka nigdy nie namawiała kobiet żeby wyglądały tak jak ona

Trenerka postanowiła również napisać kilka słów o tym, że nigdy nie zachęcała swoich fanek do tego, żeby wyglądały tak jak ona. 

Babeczki :) od lat zajmuje się wspieraniem i motywowaniem dziewczyn / kobiet, do zawalczenia o siebie i wypracowania JAK NAJLEPSZEJ WERSJI SIEBIE.. SIEBIE!! Nigdy nigdzie nie napisałam "wyglądaj tak jak ja" , "trenuj, żeby mieć ciało takie jak ja" .. Na wiadomości i komentarze typu "chce mieć takie nogi / pośladki / brzuch jak Twoje" odpisywałam "kochana nie chciej być mną.. pokochaj siebie, swój progres i dąż do swojej najlepszej wersji!!" Babki!! Całym naszym skarbem jest fakt iż jesteśmy wyjątkowe! Każda z nas INNA!! To nasza najcenniejsza cecha.
A wy co myślicie o akcji? A wy co myślicie o akcji? www.instagram.com/chodakowskaewa

A wy co myślicie o akcji?

Żyjemy w czasach, w których do wyboru mamy kilka kanonów piękna. Jedni stawiają na naturalność inni na konturowanie, blendowanie i inne tego typu metody. Ewa stawia na naturalność, a ty?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.