Kiedyś nazywany polskim Justinem Bieberem, teraz zmienił styl i przeszedł metamorfozę. Zobacz jak wygląda Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowki kiedy zaczynał swoją karierę, wiele osób porównywało go do Justina Biebera. Z wiekiem nie tylko stał się bardziej dojrzałym muzykiem, ale także diametralnie zmienił styl i ostro przypakował na siłowni. Jak dziś wygląda "Kwiatek"?
Dawid Kwiatkowski ma 22 lata Dawid Kwiatkowski ma 22 lata www.instagram.com/kwiatkowsky

Dawid Kwiatkowski ma 22 lata

Choć w tym roku Dawid Kwiatkowski skończył dopiero 22 lata, na swoim koncie ma już sporo sukcesów i jeszcze większe grono fanek i fanów. Jego pierwsza, debiutancka płyta 9893 podbił serca słuchaczy i tym samym uplasował się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedawanych płyt w 2013 roku. 

Kwiatkowski jest coraz dojrzalszym artystą Kwiatkowski jest coraz dojrzalszym artystą www.instagram.com/kwiatkowsky

Kwiatkowski jest coraz dojrzalszym artystą

Tak jak wcześniej wspominaliśmy wielu porównywało go do Justina Biebera i z jednej strony wcale nas to nie dziwi. Na początku Dawid tworzył piosenki, które w większości skierowane były do bardzo młodego grona odbiorców. Z czasem jednak, kiedy sam dorastał, zmieniała się jego barwa głosu, a ostatnia piosenka "Jesteś", jest chyba najlepszym dowodem na to, jak dobry jest w tym co robi. Teraz doceniają go już nie tylko najmłodsze fanki, ale również starsi obserwatorzy, w tym również gwiazdy z show-biznesu. 

Dawid zmienił styl Dawid zmienił styl www.instagram.com/kwiatkowsky

Dawid zmienił styl

Na początku muzyk ubierał się tak jak na nastolatka przystało: sportowe buty, dżinsy i kolorowe t-shirty. Choć teraz zazwyczaj ubiera się bardzo podobnie do roku chociażby 2013, to są to zdecydowanie lepsze stylizacje. Dawid polubił także marynarki, ale również... sportowe ciuchy, które zakłada na siłowni!

Piosenkarz zaczął intensywnie ćwiczyć Piosenkarz zaczął intensywnie ćwiczyć www.instagram.com/kwiatkowsky

Piosenkarz zaczął intensywnie ćwiczyć

W pewnym wieku przychodzi taki moment, że każdy z nas chce wyglądać świetnie. Kwiatkowski zawsze był szczupły, ale w pewnym momencie postanowił trochę bardziej przypakować. Po kilku miesiącach treningów, pokazał się bez koszulki, a jego fankom zaparło dech w piersiach. Jego trener z pewnością był z niego dumny. 

Dawid Kwiatkowski ostro przypakował na siłowni Dawid Kwiatkowski ostro przypakował na siłowni www.instagram.com/kwiatkowsky

Dawid Kwiatkowski ostro przypakował na siłowni

Spójrzcie tylko na to zdjęcie. Widać, że ciężka praca na siłowni, a także zdrowa dieta nie poszły w las. Kwiatkowski może pochwalić się nie tylko umięśnionym brzuchem, ale widać też pracę którą włożył w rozbudowanie klatki piersiowej, a także ramion i bicepsów. 

Kwiatkowski uwielbia chwalić się zdjęciami bez koszulki Kwiatkowski uwielbia chwalić się zdjęciami bez koszulki www.instagram.com/kwiatkowsky

Kwiatkowski uwielbia chwalić się zdjęciami bez koszulki

Od momentu zrobienia tak świetnej formy piosenkarz uwielbia chwalić się swoim umięśnionym ciałem. Na jego Instagramie znajdziemy sporo zdjęć bez koszulki. Jak możecie się domyślać jego fanki są zachwycone takim ciałem. 

Dawid jest jurorem w 'The Voice Kids' Dawid jest jurorem w 'The Voice Kids' www.instagram.com/kwiatkowsky

Dawid jest jurorem w "The Voice Kids"

Warto również dodać, że w tym roku Kwiatkowski ma co robić. Niedawno nie tylko wydał nowy singiel, ale Dawid jest również jurorem w programie "The Voice Kids", który okazał się prawdziwym hitem. 

Reebok Classic zaprosiło go do współpracy Reebok Classic zaprosiło go do współpracy www.instagram.com/kwiatkowsky

Reebok Classic zaprosiło go do współpracy

Jego talent, wyczucie stylu, zamiłowanie do sportu pozwoliło mu również zostać Ambasadorem marki Reebok. Sesja, którą możecie zobaczyć na wyżej załączonym zdjęciu rzeczywiście potwierdza, że Dawid Kwiatkowski jest odpowiednią osobą, na odpowiednim miejscu. 

My bacznie obserwujemy jego karierę i życzymy jeszcze więcej sukcesów!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.