Awantura o wodę. Fani komentują, że Lewandowska była pierwsza, Chodakowska odpowiada"Słucham!?" O co tak właściwie poszło?

Ania Lewandowska i Ewa Chodakowska porównywane są ze sobą już od dawna. Jak jedna wypuści batony, a potem zrobi to druga to w sieci jest prawdziwa burza, że się kopiują. Teraz trwa awantura o wodę. O co w tym chodzi?
Trenerki są od zawsze do siebie porównywane Trenerki są od zawsze do siebie porównywane www.instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerki są od zawsze do siebie porównywane

Obie trenerki mogą pochwalić się naprawdę zagorzałym gronem fanek. Na Instagramie Ewę obserwuje już ponad 1,2 miliona obserwatorów, a Anię 1,6 miliona obserwatorów. Jednak te liczby cały czas rosną. Jak się pewnie domyślacie, kiedy w sieci pojawia się coś co łączy i jedną i drugą trenerkę od razu pojawiają się komentarze w stylu "To ona była pierwsze, a ty ją kopiujesz". 

Ania ma swoją markę Foods by Ann Ania ma swoją markę Foods by Ann www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania ma swoją markę Foods by Ann

Sklep internetowy Lewandowskiej działa już od dobrych kilku lat i naprawdę sobie świetnie radzi. Ania co jakiś czas do swojej oferty dodaje zupełnie nowe produkty. Idąc za trendami niedawno na jej stronie pojawiły się adaptogeny, które są teraz bardzo modne wśród dietetyków i sportowców. Oprócz tego oczywiście znajdziemy zdrowe batony, chipsy, musli i mus kokosowy, który jest prawdziwym bestsellerem. 

Ewa Chodakowska wypuściła kulki mocy i batony Ewa Chodakowska wypuściła kulki mocy i batony www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska wypuściła kulki mocy i batony

W zeszłym roku również Ewa Chodakowska postanowiła uderzyć w branżę jedzeniową. W ten sposób powstała marka "Be Raw". W jej ofercie znajdziemy zdrowe batony i kulki mocy, które Ewa sprzedaje w sklepach Carrefour i Rossmanie. Również one okazały się hitem wśród jej wielbicielek, bo na półkach w obu sklepach często są pustki. 

Ania reklamuje wodę Kinga Pienińska Ania reklamuje wodę Kinga Pienińska www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania reklamuje wodę Kinga Pienińska

Kilka dni temu na profilu Ani pojawiło się zdjęcie, które zajawia jej nową kampanię. Tym razem chodzi o wodę. Ania w poście pod zdjęciem napisała tak:

Kochani!
Jak wiecie, od zawsze podkreślam rolę regularnego picia wody w codziennym życiu. 
Wspólnie z naturalną wodą mineralną Kinga Pienińska będziemy propagować odpowiednie nawadnianie organizmu!
Jestem dumna, że teraz hasło WODA TO ŻYCIE jest jeszcze bliższe mojej filozofii.

Ania została Ambasadorką marki, a także jej podobizna pojawiła się na butelkach. 

Ewa Chodakowska jest twarzą Nałęczowianki Ewa Chodakowska jest twarzą Nałęczowianki www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska jest twarzą Nałęczowianki

Również Ewa Chodakowska kilka dni temu na swój profil wrzuciła zdjęcie z wodą. Ta trenerka z kolei współpracuje z Nałęczowianką, z którą związana jest już od dłuższego czasu. Również jej treningi w całej Polsce sponsorowane i organizowane są w kooperacji z Nałęczowianką. Na profilu Ewy pojawił się obszerny post, który wyjaśnia całe zamieszane w sieci. 

Ewa publikuje obszerny post na Instagramie Ewa publikuje obszerny post na Instagramie www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa publikuje obszerny post na Instagramie

Zobaczcie co napisała trenerka. 

Jak się dzisiaj obrabia tyłek za plecami, to wszystko gra.. ale jak się rzuca prosto z mostu suchym faktem, to obraza majestatu.. Jak ja nie lubię obłudy.. Baba z Bieszczad.. Hej! Ten post przybliży Ci chaos, jaki często ma miejsce pod tego typu historiami.. z jakim się niejednokrotnie zderzam .. Nie, nie tłumacze się, ale owszem odpieram "dziwaczne ataki" - mam do tego prawo? Chyba tak ?? Zacznę od początku .. Na INSTASTORY - wczoraj przed południem wrzuciłam @naleczowiankapl - z którą spędziłam cały wczorajszy dzień na planie.. później po powrocie do domu analogicznie wrzuciłam te fotkę ?? W komentarzach tzw ??BURZA !! "a Ona była pierwsza" .. Słucham? Przez chwile nie rozumiem zamieszania.. Jak to, przecież ja cały dzień tylko o wodzie gadam na INSTASTORY .. zresztą WHO CARES  Babki.. naprawdę nie ma znaczenia czy post o wodzie będzie wisiał u Zosi, Kasi, Ani czy Basi.. przypadek, czy celowy zamysł.. Nieważne! WAŻNE, ZE NIE NAPÓJ KOLOROWY I GAZOWANY, ale WODA  Zamiast siać ferment, wrzuć tez butle z wodą na swój profil i gra gitara PROMUJ ZDROWIE ???? ??????????????????? Co do samej wody, daj znać jaką pijesz? Bo o tym był oryginalny post  u mnie od lat bez zmian.. bez ściemy.. Jeszcze zanim związałam się z Nałęczowianką, ta była MOIM WYBOREM - dlaczego ta? odsyłam do rankingu wód z 2017 roku ???????? Ulubiona woda mineralna (nie pije wód źródlanych!!) towarzyszy mi podczas treningów, w samochodzie w trasie.. i zawsze pod ręką w torebce..
Czy ten spór ma sens? Czy ten spór ma sens? www.instagram.com/annalewandowskahpba; www.instagram.com/chodakowskaewa

Czy ten spór ma sens?

Tak naprawdę, z naszej perspektywy ten spór w ogóle nie ma sensu. Tak jak Ewa napisała, ważne jest by kolorowe, gazowane napoje zamienić na wodę. To jaką wodę wybiera każda z trenerek jest już ich indywidualną sprawą. Nie wiadomo czy wrzucanie bardzo podobnego zdjęcia na Instagramy Ewy i Ani było jakimś zabiegiem marketingowym, ale dobre w tym wszystkim jest to, że pewnie dzięki temu więcej osób przerzuci się na czystą wodę, która jak wiadomo jest niezbędna w naszym codziennym funkcjonowaniu. 

Więcej o: