Lewandowska na zdjęciu ze swoją "inspiracją". Wiedziałyście, że one się w ogóle znają?

Lewandowska sama dla wielu kobiet jest ogromną motywacją. Wiele osób zastanawia się pewnie, kto ją na co dzień motywuje. Kilka dni temu trenerka ujawniła tą tajemnicę i pokazała zdjęcie ze znaną dziennikarką. Kim? Sprawdźcie!
Trenerka motywuje tysiące kobiet Trenerka motywuje tysiące kobiet www.instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka motywuje tysiące kobiet

Spokojnie możemy nazwać Anię Lewandowską motywatorką. Trenerka wspiera fanki nie tylko w swoich social mediach, ale również poprzez płyty treningowe, książki, kalendarze motywacyjne, a także obozy sportowe, które cieszą się ogromną popularnością. Kto jest jej motywacją?

Ania nazywa swoją córkę największą motywacją Ania nazywa swoją córkę największą motywacją www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania nazywa swoją córkę największą motywacją

Kiedyś Ania na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z Klarą i to właśnie ją nazwała swoją motywatorką. Oczywiście, z reguły bywa tak, że to właśnie po urodzeniu dziecka mamy jeszcze więcej siły i chęci na dalsze nasze działania. Oprócz córeczki jest jeszcze ktoś, kto inspiruje gwiazdę. 

Inspiracją Ani jest... Inspiracją Ani jest... www.instagram.com/annalewandowskahpba

Inspiracją Ani jest...

Na profilu Ani pojawiło się zdjęcie z... Martyna Wojciechowską! To właśnie ona dla trenerki jest inspiracją. Ten wybór wcale nas nie dziwi, bo Martyna jest nie tylko samotnie wychowującą swoją córkę mamą, ale również świetną dziennikarką i kobietą, która nie boi się żadnych wyzwań. 

Tak Ania mówi o Martynie Tak Ania mówi o Martynie www.instagram.com/annalewandowskahpba

Tak Ania mówi o Martynie

W obszernym poście na Instagramie Ania napisała tak o Martynie

Inspiracja! Pytacie mnie często, kim się inspiruję-Są to osoby zarówno ze świata sportu, nauki, jak i podróży.
Jedną z nich jest @martyna.world - Kiedyś będąc młodsza zawsze chciałam Ją spotkać - dzisiaj widujemy się co jakiś czas choćby na kawie i rozmawiamy, jak dwie mamy, kobiety, motywatorki.
I wiecie o czym? O tym jak to być mamą, tą zmęczoną, niewyspaną, ale też aktywną zawodowo i niezależną, tą mamą która podąża z pełną miłością za potrzebami swojego dziecka, tą mamą która się uśmiecha nawet jak jest jej trudno, tą która chce być najlepszym przykładem dla swojego dziecka jak i dla innych.
Martyna o Ani Martyna o Ani www.instagram.com/martyna.world

Martyna o Ani

Również Martyna na swoim profilu opublikowała zdjęcie z Anią. Obie panie miło spędziły poranek na śniadaniu, które przedłużyło się aż do lunchu. 

Duża dawka motywacji do treningu, zdrowego odżywiania siebie... i naszych Dzieci! Dziękuję @annalewandowskahpba za wspólne śniadanie, które przedłużyło się prawie do lunchu. M.
Czy Ania Lewandowska zaprosi Martynę do swojego teamu? Czy Ania Lewandowska zaprosi Martynę do swojego teamu? www.instagram.com/annalewandowskahpba

Czy Ania Lewandowska zaprosi Martynę do swojego teamu?

Wiele osób pewnie nawet nie wiedziało, że Lewandowska przyjaźni się z Wojciechowską. Wyobraźcie sobie, że w teamie Ani znalazła by się właśnie dziennikarka, która planowała by podróże i obozy treningowe z różnymi kobietami, w najróżniejszych zakątkach świata.

To byłoby coś! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.